Kvalitní vibrátor za dobrou cenu? Přesně to splňuje model Vibe Therapy Zest. My jsme jeden z nejprodávanějších vibrátorů na našem trhu otestovali a přinášíme vám jeho recenzi. Předem můžeme prozradit, že se tento 23 centimetrů dlouhý a 4,5 cm široký macek opravdu povedl. Stačí ho přiložit ke kundičce a ta už vlhne.

Vibrátor Vibe Therapy Zest recenze.


Vibe Therapy Zest je vibrátor od renomované firmy Vibe Therapy, která má opravdu široké porflólio výrobků. Firma vlastní i další značky jako Layla nebo Play candy. Vibe Therapy Zest se ale stal tím nejúspěšnějším a to dokonce tak, že vyhrál i v soutěži Produkt roku 2015 v kategorii „erotické pomůcky” pořádané srovnávačem cen Heureka.cz. Navíc se jednalo o obhajobu z předchozího roku.Celkový dojem

Vibrátor je na první pohled velmi elegantní a moderní. Vlastně by se dalo říct až luxusní. Povrch je velmi měkký a příjemný na dotek. Je to kvalitní a otestovaný lékařský silikon. Na špičce vibrátoru jsou tři vlnky a prohlubně pro lepší stimulaci, hlavně tedy G-bodu. Vibrátor se dodává v několika barvách (růžové, bílé, fialové, béžové, modré). Na druhém konci je jednoduché ovládání s jedním velkým hlavním tlačítkem. Drží se pohodlně a ovládání je maximálně jednoduché.

Vibe Therapy Zest nabízí skvělý poměr cena / výkon.

Vibrátor je vodě odolný, takž si ho můžete vzít třeba do sprchy. Napájeni je na dvě tužkové baterie, které Zest rozechvějí v 7 různých programech, které jsou velmi variabilní a intenzivní.

Jestli je na tomto vibrátoru něco opravdu skvělé je tichý chod. Opravdu jenom lehce přede, jako kočka. Žena do jejich mušličky se podívá, bude jistě vzdychat hlasitěji.

Hodnocení Vibe Therapy Zest

Hodnocení Vibe Therapy Zest
9.5

Kvalita

10/10

Vzhled

9/10

Funkčnost

9/10

Praktičnost a údžba

10/10

Cena

10/10

Klady

  • Výhodný poměr cena / výkon
  • Tichý chod
  • Jednoduché ovládání
  • Rychlá údžba
  • Voděodolný

Zápory

  • Nelze nastavit intenzitu progamů
  • Horší přístup k bateriím