Vibrátor Vibe Therapy Tri je typický zástupcem střední třídy vibrátorů. Má velmi jednoduchý a elegantní vzhled. Vlastně skoro až luxusní a jemný. Tedy nic vulgárního, i když s ním následně můžete provádět opravdu nestydaté prasárny. Otestoval jsem ho i já s partnerkou a rádi se s vámi podělíme o své dojmy.

Vibrátor Vibe Therapy Tri recenze.


Vibe Therapy Tri je na první pohled opravdu pěkný vibrátor. Je udělaný z měkkého a hebkého lékařského silikonu. Také jeho rozměry 24 cm délky a 3,5 – 4 cm průměru napovídají, že tento vibrátor byl dělaný, pro co možná nejširší okruh žen. Dovádění s ním si užijí mladé studentky na intru stejně jako kozaté postarší maminy, na které už nemá jejich protějšek chuť.

Takové problémy my ale nemáme. S přítelkyní jsme v maximální sexuální náladě a dovádění s Vibe Therapy Tri jsme si opravdu maximálně užili.Je opravdu hodně přužný. Vibrátor je mírně prohnutý.

Celkový dojem

Je to opravdu robustní a hezký vibrátor. Na první pohled zaujme velmi výrazné prohnutí stejně jako celé tvarování vibrátoru. Tvar je jemný a oblý. Co se týká barev, tak se dodává jenom ve dvou a to růžové a fialové. Charakteristické jsou také dvě ovládací tlačítka, která jsou sice malá, ale dobře ovladatelná a elegantně zabudovaná.

Vibe Therapy Tri je kus macka.

Vibe Therapy Tri a jeho barevné varianty.

Vibrátor má celkem tři samostatné vibrační motorky, které nabízí celkem 7 programů, což je u značky Vibe Therapy takový standart. Tři první programy nabízí konstantní vibrace v různých intenzitách a další čtyři pak proměnlivé pulzační režimy.

Vibrátor je plně vodotěsný a rovněž nabízí velmi tiché vibrace, které neruší od příjemného zážitku.

Vibrátor se opravdu dobře drží. Vibrátor má celkem sedm programů.Praktická zkouška Vibrátor Vibe Therapy Tri

S přítelkyní jsme se na tento test obzvláště těšili. Vibrátor nás zaujal už v ruce, natož v kundičce, kde je jeho pravé místo. Na nic jsme nečekali. Natřel jsem ho kvalitním lubrikačním gelem na vodní bázi. Přítelkyni si dala trochu na pysky a už se mohlo jet. Nejdřív jsem jí jenom párkrát ladně prohrábl. A už jsme jí ho cpal dovnitř. Nejdřív hezky bez vibrací jenom jako dildo. Pak jsem ho zapnul. Už první tři konstantní režimy jí celkem hezky rozehřály. Při proměnlivých programech už hekala jako lokomotiva. Nejvíc se jí zalíbil program pět. Stál jsem nad jejím rozkrokem a vrážel do něj vibrátor. Byl to krásný pohled, z kterého jsem byl v extázi i já. Po asi třech minutách plynulého přirážení se udělala. A prý ten orgasmus stála za to!

Při závěrečném hodnocení jsme se shodli na tom, že tomuto vibrátoru opravdu není moc co vytknout. Je to opravdu kvalitní vibrátor, který plní to co má bezchybně. Také design celkově patří k těm hodně nadprůměrným.

Užijete si s ním opravdu spoustu zábavy.

Výměna baterií ve vibrátoru Vibe Therapy Tri

Výměna baterií je opravdu snadná.

Hodnocení Vibe Therapy Tri

Hodnocení Vibe Therapy Tri
9.6

Kvalita

10/10

Vzhled

10/10

Funkčnost

10/10

Praktičnost a údžba

10/10

Cena

9/10

Klady

  • Elegantní
  • Výkonný
  • Dostatek programů
  • Velká výdrž
  • Jemný materiál

Zápory

  • Hlučnější
  • Hůře se dostává k bateriím