Malý pracant s velkou výdrží. Takový je vibrátor Vibe Therapy Quantum, který jsme pro vás otestovali. Už délka pouhých 8,7 centimetrů vám napoví, že tenhle ďáblík patří mezi mini vibrátory. Je to příjemný a velmi levný doplněk. Ženy si ho mohou vzít třeba do práce, aby si zpříjemnili nudný den v kanceláři. Ideální je také na dovolenou nebo na divoké dováděný kdekoliv se vám zamane.

Vibrátor Vibe Therapy Quantum recenze pro vás.


Od tohoto malého vibrátoru jsme měli velké očekávání. Přeci jenom je to hlavně doplněk ke klasickým vibrátorům a za cenu kolem 200 – 300 korun člověk prostě nemůže čekat nic extra. Tento elegán nás ale příjemně překvapil.Celkový dojem

Vibe Therapy Quantum je na první pohled velmi jednoduchý a elegantní vibrátor. K délce 8,7 centimetrů je pak šířka: 1,8 – 2 cm. Vibrátor je celý plastový. Jedná se o kvalitní a nezávadný ABS plast. Nabízí se v několika barvách jako například levandulově fialové, růžové nebo černé. Tvrdý povrch skvěle přenáší vibrace. Díky tomu si také vystačí s pouhou jednou 1,5V N baterií.

Pohledný mini vibrátor. Vejde se do každé kabelky.

Vibračních režimů je celkem sedm. První tři programy jsou plynulé s třemi intenzitami a dále pak 4 vibrace pulsační. Ovládání je maximálně jednoduché za použití pouhého jednoho tlačítka.

Vibe Therapy Quantum v ruce.Vibrátor je naprosto vodotěsný, takže si s ním užijete i vodní hrátky ve sprše nebo vaně. Horní část vibrátoru je mírně prohloubená, aby lépe jezdila po klitorisu a mohla ho tak ještě více stimulovat.

Jednoduché balení vibrátoru.

Praktická zkušenost s Vibe Therapy Quantum

Vibrátor Vibe Therapy Quantum jsem si zabalil na dovolenou do Španělska. Bylo to takové moje překvapení pro přítelkyni. Večer jsem jí zavázal oči a začal jí něžně dráždit. Nejdříve jazykem a pak i vibrátorem, který jsem si skoval po polštář. Přítelkyni se to velmi líbilo a tak jsem od něžného ježdění po jejím klitorisu přešel k drsnějšímu pronikání přímo do její kundičky. Hlavně proměnlivé pulzační programy se jí líbily. Vibrátor mizel v její kundičce skoro celý. Pomáhala mi ho vytlačovat zpět ven. Takhle jsme si ho ale vyměnili jenom párkrát, než se udělala. Měla nádherný a dlouhý orgasmus, který jenom potvrdil, že tento mazlík už nebude chybět na žádné naší dovolené.

Vibrátor Vibe Therapy Quantum vám skutečně můžeme jenom doporučit. Je to malý a přitom velmi praktický pomocník. A hlavně může být kdykoliv po ruce.

Krasavec je vždy po ruce.

Hodnocení Vibe Therapy Quantum

Hodnocení Vibe Therapy Quantum
8.8

Kvalita

8/10

Vzhled

8/10

Funkčnost

9/10

Praktičnost a údžba

10/10

Cena

10/10

Klady

  • Malej ale šikovnej
  • Intenzivní vibrace
  • Výběr ze sedmi programů
  • Opravdu hodně levný!

Zápory

  • Hodí se spíše na cesty a do kabelky
  • Rychle se vybije
  • Nic exkluzivního