Vibe Therapy MERIDIAN patří mezi nejoblíbenější vibrátory na českém trhu. Nabízí výhodný poměr ceny a kvality. Proto jsem si ho nemohl nechat ujít na testování ani já s přítelkyní. Dali jsme tomuto 17 cm mackovi hezky zabrat.

Vibrátor Vibe Therapy Meridian recenze v plné kráse.


Vibe Therapy Meridian patří mezi ověřené a kvalitní vibrátory. Na náš trh byl uvedený už někdy v roce 2010 a prodává se v mnoha různých barvách i obchodech. Samozřejmě nejenom internetových. Cena vibrátoru začíná na lidových pěti stovkách, ale můžete se setkat i s variantou „Prime Meridian”, který je o něco vylepšení a jeho cena se pohybuje kolem 1.200,- Kč. Právě tuto variantu vám dnes představíme.

Na první pohled hezký vibrátor. Má příjemné střední rozměry.Vzhled a materiál

Nám se dostala do ruky růžová verze z eshopu RuzovySlon.cz. Už na pohled příjemná a decentní. Materiál je kvalitní lékařský silikon, který je velmi příjemný na dotek. Rychle se ohřeje na teplotu těla, takže vůbec nestudí. Samozřejmě má veškeré nutné zdravotní atestace. Vibrátor Vibe Therapy Meridian je také velmi ohebný a to do všech směrů. Můžete ho naklonit o cca sedm centimetrů od špičky.

Délka vibrátoru i s ovládáním je 17,3 centimetru. Ovládání je velké cca 1 centimetr na dolní straně. Co se týká průměru, tak vrchní část má 2,5 centimetru, střední část 3 cm a spodní část 3,2 cm. Špička vibrátoru je mírně zahnutá směrem nahoru a celý povrch jakoby jemně zatočený do spirály, což napomáhá k lepší stimulaci. Robertek je také voděodolný.

Za tu cenu je to opravdu výhodná koupě.

Ovládání

Vibrátor se pohodlně drží, a to hlavně zásluhou dolní ovládací části, která je ergonomicky vytvarovaná na prsty. Samotné ovládání je celkem malé a nachází se v dolní části vibrátoru. Dvě hlavní ovládací tlačítka jsou ale vystouplá směrem nahoru. Ovládací tlačítka jsou kulatá a dostatečně velká. Jedno tlačítko slouží pro zapínání a vypínaní na druhém si pomocí postupného mačkání navolíte ten nejlepší vibrační program.

Obal vibrátoru Vibe Therapy Meridian. Ještě zabalená krabička s vibrátorem.Programy

Vibrátor Vibe Therapy Meridian nabízí čtyři hlavní vibrační programy. U každého je možné si navolit tři stupně intenzity. Celkem je tedy možné si vychutnat 12 různých režimů. Rozdíl mezi jednotlivými programy a intenzitami je opravdu zřetelný. Z vlastní zkušenosti můžu dodat, že to opravdu poznáte.

Čtyři hlavní pulzní programy vibrátoru jsou:

 1. pulzování v dlouhých intervalech s dlouhými pauzami
 2. pulzování ve středně dlouhých intervalech
 3. pulzování v kratších intervalech (rychlé střídání vibrací a pauz)
 4. pulzování ve čtyřech intervalech (vždy první tři vibrace jsou krátké a čtvrtá delší)

Vibe Therapy Meridian měří 17,3 centimetru.

Nabíjení a výdrž

Vibrátor používá 2 kusy AAA baterii, neboli mikrotužkových baterií. Ty se do něj vkládají v dolní části u ovládání. Baterie drží pevně na místě, s jejich vkládáním není problém. Stačí jenom pootočit úchytku na prsty. Výdrž vibrátoru je opravdu ohromující. Na kvalitní baterie (Raver ultra alkaline) vydrží 14 hodin a 47 minut při nejsilnějších vibracích.

Vibrátor funguje na dvě AAA baterky. ... stačí jenom zasunout do kundičky.

Praktická zkušenost

Už na první test jsme se s přítelkyní velmi těšili. Žena skoro až žadonila, aby si ho tam mohla strčit. A rozhodně nebyla zklamána. Ani jeden z nás. Vibrátor je velmi elegantní a nevulgární. Rozměrově je střední, pro někoho možná i malý. Vhodný je tak i pro mladší slečny. V kundičce zmizne, ani nebudete vědět jak. Když jsem přítelkyni projížděl vibrátorem já, tak jsem ocenil jeho příjemné držení. Žena na to má ostatně stejný názor. Vibrátor je tichý a přitom výkonný. Nejdrsnější režim si raději na chvíli schovejte. Ze začátku by mohl být možná až moc tvrdý. O to víc pak přijde vhod ke konci dovádění na divoký orgasmus. A ten skutečně přišel. S touhle hračkou opravdu není problém se pro holku udělat.

Vibe Therapy Meridian v akci.

Vibrace jsou naprosto božské. Každá slečna si s ním jistě ráda pohraje.Závěr

Vibe Therapy Meridian je opravdu velmi kvalitní a povedený vibrátor. Poměr cena výkon je opravdu fantastický, takže se není ani čemu divit, že se jedná o jeden z nejprodávanějším vibrátorů v České republice. Myslím, že mu není nic co zásadního vytknout. Možná snad jenom, že některým starším ženám bude připadat malý. Na druhou stranu díky tomu je zase použitelný i jako úplně první vibrátor pro mladší slečny. A také je dobře skladný. Na silikonové vibrátory také nemůžete používat lubrikační gely na bázi oleje, ale s těmi vodními si rozumí dokonale.

Pohodlně se drží, to je opravdu velké plus.

Zkrátka a jednoduše vibrátor Vibrátor Vibe Therapy Meridian jsem si vyzkoušeli na vlastní kůži a můžeme vám ho doporučit! Pokud si můžete vybrat, tak sáhněte rovnou po vylepšené verzi „Prime Meridian”. S tímto vibrátorem zažijete opravdu mnoho velmi příjemných večerů.

Z osobní zkušenosti vám můžeme Meridian jedině doporučit. Po použití stačí jednoduše opláchnout.

Kde ho koupit

Možností koupě je spousta. My vám můžeme doporučit hlavně ověřený eshop RůžovýSlon.cz, ze kterého máme i náš testovací vzorek. Eshop posílá opravdu rychle a samozřejmě také diskrétně zabalené.

 

Hodnocení vibrátoru Vibe Therapy Meridian

Hodnocení vibrátoru Vibe Therapy Meridian
9.3

Kvalita

10/10

Vzhled

9/10

Funkčnost

10/10

Praktičnost a údžba

9/10

Cena

9/10

Klady

 • Výhodný poměr cena / výkon
 • Kvalitní zpracování
 • Dostatek vibračních programů
 • Jednoduchá udržba
 • Dlouhá výdrž

Zápory

 • Je nutné používat lubrikanty na vodní bázi
 • Pro starší ženy možná malý