[acxp_adult_confirm]

Rošťanda.cz

Provokatérka, která vás udělá

Vibrátor Lelo Isla recenze

Lelo Isla je luxusní a exkluzivní vibrátor pro náročné. Pro lidi, kteří se nespokojí jenom tak s něčím. Pro maximalisty a fanoušky kvalitního sexu až na doraz. Pokud hledáte špičkový design, výjimečný výkon a originalitu, pak je toto vibrátor přímo pro vás. Není sice levný, ale sexuální extáze, kterou s ním prožijete za to rozhodně stojí.

Vibrátor Lelo Isla recenze.


Přímo zde jsme pro vás otestovali krásný vibrátor Lelo Isla. Na tento kousek jsme se opravdu těšili. Už jeho něžné tvary a perfektní propracování prozrazovali, že hrátky s tímto mazlíkem budou stát za to.Lelo Isla je 22 cm dlouhý elegán s typickým prohnutým tvarováním a otvorem sloužící pro lepší úchop. Ty nejlepší možné materiály a ergonomické tvarování s šířkou 4,4 až 2,5 cm prozrazují, že toto je vibrátor pro náročné. Zaujme i velmi nízká hmotnost 140 gramů. Na tomto vibrátoru se opravdu nešetřilo.

Lelo Isla se vyrábí ve třech barvách.

Celkový dojem

Vibrátor Lelo Isla už na první pohled působí elegantně a jemně. Láká k zasunutí do kundičky. Materiál je hebký 100 % lékařský silikon se sametovým povrchem. Je opravdu měkký a příjemný na dotek. Rovněž se dodává zabalený v hezké dárkové krabičce a se saténovým sáčkem pro uložení vibrátoru. Co se týká barev, tak je možné si vybírat z fialové, tyrkysové a černé.

Je to opravdu elegantní vibrátor.

Ovládání vibrátoru je maximálně jednoduché a tvoří ho pouhá tři tlačítka. Těmi jednoduše ovládáte 6 přednastavených programů s 10 možnostmi volby intenzity. Takto podrobné nastavení síly většina vibrátoru nemá.

Vibrátor má akumulátorovou baterii (Li-lon 500mAh 3.7V), která se nabije za pouhé dvě hodiny. Výdrž vibrátoru přitom může dosáhnout až 4 hodin.

Požitek, který čeká na vás. Užijete si s ním dlouhé večery plné orgasmů.Praktický test vibrátoru Lelo Isla

Pro přítelkyni jsem si Lelo Isla připravil jako luxusní dárek na naše výročí. Přichystal jsem láhev pravého šampaňského. Ložnici jsem uklidil a rozžehl alespoň 30 svíček. K tomu jednohubky z krevek a okvětní plátky růží všude okolo. Byla překvapená a obzvláště pak z hlavního dárečku. Ten jsme samozřejmě museli hned vyzkoušet, jak jsem také plánoval.

Lelo Isla připravený k akci.

Nejdřív jsem si vibrátor zapnul na jemné vibrace a něžně kroužil kolem vstupu do její jeskyňky. Dívala se na mě a očividně jí to vzrušovalo. Pomalu jsem přidával na intenzitě vibrací a mohl tak využít, hlavní přednost tohoto vibrátoru. Když už jsem byl na stupni šest, začal jsem pomalu zajíždět i dovnitř její kundičky. Sténala hlasitěji. Díky anatomickému tvaru jsem se mohl věnovat i jejímu poštěváčku a dopřávat jí to největší možné vzrušení. Byly jsme z toho hotový oba.

Opravdový kus luxusu dostupný pro každého.

Přirážel jsem čím dál hlouběji a přidávat na tempu. Nestihl jsem Lelo Isla vyzkoušet na maximum, protože při stupni číslo osm se udělala. Měla nádherný a dlouhý orgasmus. A já neváhám v tom, že tohoto luxusního elegána vám můžeme jedině doporučit!

Vibrátor Lelo Isla obsáhlá recenze. Důkladně jsme vyzkoušeli na vlastní kůži tento luxusní vibrátor pro náročné. Poradíme vám, zda opravdu stojí za to.

Dopřejte si trochu toho hýčkání.

Takhle to vypadá, když Lelo Isla zajede do kundičky.

Hodnocení Lelo Isla

Hodnocení Lelo Isla
9.3

Kvalita

10/10

Vzhled

10/10

Funkčnost

10/10

Praktičnost a údžba

10/10

Cena

7/10

Klady

  • Luxusní design
  • Kvalitní zpracování
  • Dárkové balení
  • 10 stupňů intenzity
  • Jednoduchá údržba

Zápory

  • Vysoká cena
  • Pro někoho až příliš futuristický design
« »

© 2017 Rošťanda.cz. Porno web nové generace.
Používáme kvalitní hosting od Wedos.cz.