Stronic Drei od firmy Fun Factory je něco jako Ferrari mezi vibrátory. Nádherně vymazlený kousek, který byl stvořen aby jí udělal. Zaujme vás svým desingnem, ale i výkonem. Někdy je dokonce pojmenováván jako pulsátor. To je druh vibrátoru, který se snaží napodobit skutečný sex, zejména přírazy muže na svou partnerku.

Vibrátor Fun Factory Stronic Drei recenze.


Společně s partnerkou jsme si tohodle macka pořídili a vyzkoušeli ho v akci. V tomto článku pro vás máme shrnutí našich zkušeností. Je to tedy vlastně taková delší recenze. Předem vám ale klidně prozradíme to hlavní. Stronic Drei je skvělý vibrátor / pulsátor. Naprosto nás dostal, tedy hlavně partnerku. Ta na něj z počátku hleděla s nedůvěrou, ale teprve několikanásobné orgasmy jí přesvědčili, že todle sexuální náčiní má v našem šuplíku u postele trvalé místo. Teď už se na to ale pojďme podívat podrobněji.Tohle je ten 24 cm dlouhý elegán. Rukojeť pro dokonalé ovládání.

Vzhled a materiál

Fun Factory Stronic Drei je na první pohled velice elegantní vibrátor. Není sice úplně realistický, ale už první pohled vás nenechá na pochybách, na co je tahle věcička určená. Kontaktní část je hezky růžová a tvořená jakoby z několika různých polštářků, které navazují na pomyslný žalud. Ve skutečnosti není tak sytě růžový jak vypadá na produktových fotografiích, ale více se blíží k přírodní barvě těla.

Celková délka vibrátoru je 24 centimetrů. Kontaktní růžová část, ale tvoří jenom 16 centimetrů. Poslední třetinu tvoří rukojeť, která je tmavě černá. Co se týká dalších rozměrů, tak průměr nejužší části je: 3,3 cm zatímco průměr nejširší části: 4,5 cm – 7,5 cm. Váha je 416 gramů.

Praktická zkouška pulsátoru Stronic Drei.

Co se týká materiálů, tak růžová část je z toho nejkvalitnějšího 100% lékařského silikonu. Je to velmi jemný a pružný materiál. Díky špičkovému zpracování je opravdu hebký a příjemný na omak. Záhyby na této vrchní částí, která se zavádí do kundičky, umožňují ještě intenzivnější stimulaci. Rukojeť je vyrobena z tvrdého, ale také velmi příjemného plastu. Rukojeť a aktivní část vibrátoru na sebe bezchybně navazují.

Stronic Drei umí hezky projet kundičku. Je skvělý na předehru, ale i později.Ovládání

Ovládání tohoto vibrátoru je opravdu velmi jednoduché a pohodlné. Na rukojeti se nachází hned tři tlačítka, se kterými si bohatě vystačíte na všechny funkce Fun Factory Stronic Drei. Hlavní je tlačítko FUN, které slouží pro vypnutí a zapnutí. Stačí ho déle podržet. Pak tu máme ještě dvě tlačítka a to PLUS a MINUS. Ty slouží hlavně k výběru programů a případně k nastavení intenzity vibrací / přírazů. Poslední trikem je zamčení a odemření vibrátoru. To se provádí tak, že zároveň stisknete tlačítko FUN + tlačítko MINUS (držet současně cca 0.5 sec., dokud bliká světýlko) a nebo naopak odemčení zase zmáčknutím tlačítek: FUN + tlačítko PLUS (držet současně cca 0.5 sec.).

Nejenom slečny si s ním užijí spoustu zábavy. Nebo spíše rozkoše? Není to krásný pohled, a jak hezky drží.

Programy

Alfou a omegou každého kvalitního vibrátoru jsou dobré programy. Fun Factory Stronic Drei jich má rovnou deset, přičemž každý má tři různé úrovně. To máme rovných 30 programů. Jejich zkoušení vám jistě zabere nejeden večer. Nutno dodat, že některé programy si jsou docela podobné, ale i tak si jistě najdete třeba dva tři oblíbené. Všechny tyto programy si můžeme vlastně naprosto jednoduše rozdělit do čtyřech kategorií: Algoritmické režimy (č.1,2,3), Perfektní start (č.4), konstantní režimy (č.5,6,7) a dynamické režimy (č.8,9,10). Příjemné je, že se vibrátor automaticky spouští v režimu číslo 4, tedy perfektní start. Díky tomu můžete vybírat rychle další programy z obou stran. Nebo použít čtyřku na rozehřátí a pak teprve přejít k tomu vašemu nejoblíbenějšímu.

Ein, zwei, drei,.. a šup s ním do kundičky!

Co se týká praktické zkušenosti, tak partnerka si na rozjezd velmi oblíbila konstantní režimy, hlavně ty pomalejší, které napodobují hezky něžné přirážení. Na finální udělání je dobrý pak některý z dynamických nebo algoritmických režimů. Je to jenom o vyzkoušení. Možnost nastavení třech stupňů intenzity hodně mění prožitek z jednotlivých programů.

Stronic Drei má tedy následující programy:

 1. Dirty Dancing
 2. Cval
 3. Rachot
 4. Perfektní start – stabilní pravidelné pulzy
 5. Samba – vlnité impulzy nejpomalejší
 6. Rachot – vlnité impulzy rychlejší
 7. Rychle – vlnité impulzy nejrychlejší
 8. Roller Ball
 9. Vídeňský valčík
 10. Rumba


Nabíjení a výdrž

První nabíjení je opravdu dlouhé. Trvá až 16 hodin a tak je dobré na něj myslet s opravdu velkým předstihem. Na plnou baterku vydrží Stronic Drei řádit až tři hodiny. Když ho dáte na maximum tak jenom pouhé dvě. Vibrátor má svůj kvalitní akumulátor, takže později ho můžete dát dobíjet kdykoliv po použití. Další dobití pak obvykle trvá 4-8 hodin. Vibrátor má koncovku click´n charge, která je umístěna na konci rukojeti. Jsou to vlastně jenom dva kovové puntíky, na které se zbytek nabíječky hezky sám přicucne.

Tady si to někdo ale užívá! Reálné testování vibrátoru Stronic Drei.

Nabíječka jde tedy lehce připojit a lehce odpojit. Pokud o ní zakopnete tak se odpojí sama a nehrozí, že byste tak nechtěně vaší luxusní hračku rozbili. Podobný styl ostatně používají například notebooky od Applu. Na druhém konci je konektor USB. Můžete ho tak připojit do počítače, případně použít nabíječku od mobilu, abyste ho mohli připíchnout přímo do sítě. Samotná koncovka do elektrické sítě na 220 bohužel v balení chybí. Nicméně si jí můžete za pár korun dokoupit. Indikace nabití je pomocí led diody, která při nabití bliká. Po plném nabití pak začne svítit.

Praktická zkušenost

S partnerkou nás tento elegán hodně příjemně překvapil. Je to asi nejlepší vibrátor v naší sbírce. Sarkasticky dodávám, že samozřejmě také nejdražší. Nicméně za ty peníze stojí. Užijete si s ním mnoho hodin rozkoše, jak ve dvou, tak případně i vaše žena samostatně. Hlavní rozdíl je především v pulzaci, což je něco úplně jiného, než klasická vibrace. Je to něco mnohem, ale mnohem lepšího! Partnerka si to zamilovala.

Pulsátor Stronic Drei i při nejintenzivnějším přirážení opravdu hezky drží v kundičce a dráždí tak jak má. Pokud si ho žena zapře, tak dobře drží i při poloze ze zadu. Partnerka také ocenila jeho skvělé anatomické tvarování. Opravdu krásně dovede dráždit celou kundičku. Můžete si hrát s klitorisem a když ho zavedete, tak bude pulsátor neúnavně dorážet na bod G. S mokrým orgasmem neměla moje slečna žádný problém. Když jsme měli Stronica jako nového, tak se udělala klidně i 3x za sebou. A i teď je minimálně jedno číslo naprostá jistota.

S tímhle vibrátorem vás čeká opravdu nebeská jízda!

Stronica jsme si užívali při každé fázi sexu. Dá se s ním hezky nažhavit při předehře, hezky to rozjíždět uprostřed milování, či pokud potřebuje muž trochu odpočinout a pak samozřejmě i zakončovat. Přítelkyně má podobně jako většina žen potíže s vaginálním orgasmem, ale s tímto pulsátorem, jak už jsem psal, se udělá vždycky. Vibrátor je opravdu příjemný na dotyk. Přítelkyně si ho opravdu pochvalovala. Je také rovněž praktický na údržbu. Konstrukce vypadá bytelně a jistě si sním tak užijete nejedno postelové dobrodružství.

Závěr

Pulsátor Stronic Drei od Fun Factory patří mezi ty nejlepší vibrátory jaké jsou na našem trhu dostupné. Prostě něco co musí každý milovník sexu vyzkoušet. Sám jsem se hodně rozmýšlel, jestli ho mám pořizovat, ale pozitivní recenze kupujících, na které jsem narážel v eshopech i na srovnávačích cen mě nakonec přesvědčili. Když jsme ho pak vyzkoušeli sami přímo v akci, tak jsme z něj opravdu nadšeni. Je to po všech stránkách opravdu prvotřídní vibrátor, který vám zkvalitní váš sexuální život. Je opravdu skvěle provedený, vodotěsný, s bohatou nabídnou programů. A ty pulzace? Ty jsou jedním slovem „božské”. Pokud chcete vibrátor, který sám mrdá a je k neudržení, tak Stronic Drei je pro vás skvělá volba.

Kde ho koupit

Osobně vám můžeme doporučit skvělý sexshop Růžový slon. Patří k největším a nejstarším na trhu. Je to ověřená firma, která posílá zboží prakticky ihned. Mají bohaté skladové zásoby. Zboží balí velmi diskrétně a prakticky. I kdyby balíček přebírala vaše babička, tak nepozná co je uvnitř. Pokud se samozřejmě nepodívá 😉

 

Hodnocení vibrátoru Fun Factory Stronic Drei

Hodnocení vibrátoru Fun Factory Stronic Drei
9.5

Kvalita

10/10

Vzhled

10/10

Funkčnost

10/10

Praktičnost a údžba

10/10

Cena

8/10

Klady

 • Velmi kvalitní provedení
 • Luxusní vzhled
 • Skvělé vibrační programy
 • Pohodlné držení
 • Odolný a praktický

Zápory

 • Vysoká cena