Close2You Harmonia je na první pohled zajímavý vibrátor. Ani my jsme neodolali a s přítelkyní jsme si ho pořídili na otestování, tady pro vás mám pár našich dojmů a postřehů. Není pochyb o tom, že tento vibrátor zaujme lidi, kteří touží po vysokém výkonu za výhodnou cenu.

Vibrátor Close2You Harmonia recenze pro vás.


Vibrátor Close2You Harmonia má oblíbené střední rozměry. Je dlouhý 22 cm a široký  2,5 – 4 cm. Prodává se v hravých barvách, nejčastěji sytě růžové nebo třeba zelené. Zaujme i anatomické tvarování, které se na konci rozšiřuje. Rozšířená a zahnutá špička slouží na lepší stimulaci G-bodu nebo klitorisu.

Close2You Harmonia jsme opravdu podrobně otestovali na vlastní kůži.Celkový dojem

Povrh vibrátoru tvoří kvalitní lékařský silikon, který je dostatečně pružný a příjemný na dotek. Vibrátor zajede do kundičky ani nebudete vědět jak. Na opačném konci jsou pak dvě ovládací tlačítka, které pohodlně obsloužíte jednou rukou. Jsou opravdu dobře umístěná, takže je ovládání přesné a pohodlné. Close2You Harmonia nabízí celkem 8 vibračních programů.

Macek, který vás udělá.

Vibrátor pracuje na 2 AAA baterie, jejich výměna je poměrně snadná. Výhodou je také voděodolné provedení, díky kterému si s vibrátorem můžete užít třeba i hrátky ve sprše. Co se nám na tomto vibrátoru také líbilo je to, že je poměrně měkký a ohebný. Stejně tak vibrace jsou na svojí třídu nezvykle tiché.

Prodává se ve více barvách. close2you_harmonia_5V balení najdete také sametový sáček, vzorek lubrikačního gelu a čistící hadřík. U takto levného a cenově výhodného vibrátoru příslušenství rozhodně není pravidlem, ale velmi příjemným bonusem.

Dnes si budeme hrát zlato.

Praktická zkušenost s Close2You Harmonia

Musím říct, že Close2You Harmonia nás okouzlil od prvního použití. Vibrátor je kvalitně provedený a dobře lícuje. Na omak je velmi příjemný a po namazání lubrikačním gelem na vodní bázi klouže hezky hladce jak má. Rozměry jsou střední a potěší většinu žen od mladých slečen po zasloužené maminy. Do přítelkyně zajel skoro celý a užívali si i ty nejnižší stupně intenzity vibrací. Velkou předností je zahnuté tvarování s vyboulenou špičkou připomínající žalud. S tou se honí opravdu skvěle. Párkrát se sveze po klitorisu a orgasmus je takřka zaručen.

Vibrátor Close2You Harmonia zahrabaný v listí. Ovládání vibrátoru je opravdu maximálně jednoduché.

Vibrátor Close2You Harmonia se nám tak celkově velmi líbí. Za tu cenu nabízí opravdu skvělý zážitek. Kvalitou, tichostí, příslušenství i výdrží přitom patří spíše do vyšší třídy erotických pomůcek. Cenou ale nikoliv.

 

Hodnocení Close2You Harmonia

Hodnocení Close2You Harmonia
9.4

Kvalita

9/10

Vzhled

9/10

Funkčnost

10/10

Praktičnost a údžba

10/10

Cena

10/10

Klady

  • Měkký
  • Ohebný
  • Tiché vibrace
  • Dostatek programů
  • Levný

Zápory

  • Pro někoho obyčejný
  • Nížší intenzita vibrací