Vibrátor Vibe Therapy Incantation recenze pro vás. Jak si ve skutečnosti vede vibrátor Vibe Therapy Incantation? S partnerkou jsme ho vyzkoušeli a otestovali na vlastní kůži. Dal nám pořádně zabrat. O mokré orgasmy nebyla nouze! Incantation ukázal, že i cenově výhodný vibrátor může nabídnout opravdu nečekanou rozkoš.

Vibrátor Vibe Therapy Incantation recenze.


Incantation patří se svou délkou 17 centimetrů mezi středně dlouhé vibrátory. Jestli ho něco charakterizuje, tak je to proměnlivý průměr. Vibrátor je totiž na několika místech různě vyboulený a jeho tloušťka se pohybuje od 2,5 do 3,5 centimetru. Jinak překvapí svým elegantním vzhledem a velmi jednoduchým ovládáním. Vyrábí se v několika barvách, například růžové, modré nebo černé.

Vibe Therapy Incantation patří dlouhodobě mezi nejprodávanější vibrátory na českém trhu. Jeho velkým lákadlem je i nízká cena kolem 500 Kč.Celkový dojem

Vibrátor přijde velmi decentně zabalen. Už první omakání je velmi příjemné. Celý vibrátor je velmi pružný a povrch tvoří velmi měkký a zdravotně naprosto nezávadný silikon. Provedení je celkově velmi kvalitní. Všechno lícuje jak má, díky čemuž je také voděodolný.

Vibrátor je dodávaný v opravdu elegantním balení.

Ovládání tvoří pouhé dvě tlačítka, takže zacházet s ním se naučíte hned. Vibrátor nabízí celkem 7 programů s přednastavenou intenzitou. Incantation má několik vibračních motorků, z nichž jeden se nachází přímo ve špičce. Dopřeje vám opravdu naprosto úžasných orgasmus. Vibrátor jede na 2 AAA baterie a váží pouze 127 gramů. Jistě si tak najde místo i v dámské kabelce.Praktická zkušenost s Vibe Therapy Incantation

Partnerka byla už celá nedočkavá. Na Vibe Therapy Incantation jsem zapnul program s konstantními vibracemi a začal jemně kroužit kolem její mušličky. Už to samotné se jí velmi líbilo. Ani ne za minutu už byla celá vlhká. Ani jsem se nemusel obtěžovat s lubrikantem, který se jinak vždycky hodí. Špička vibrátoru je nejvíce tvarovaná a záměrně připomíná mužský žalud. První proniknutí bylo naprosto hladké. Snažil jsem se být něžný. Přítelkyně se ale dožadovala přitvrzení. Zapnul jsem tedy program se stupňující vibracemi a začal přirážet. Z toho byla v sedmém nebi.

Ovládání Vibe Therapy Incantation je opravdu jednoduché.

Nakonec mě ale nenechala pokračovat a vzala si ho do ruky sama. Hezky si projížděla dírku až vibrátor skoro celý mizel v její kundičce. Za pár minut už hekala v dlouhém a divokém orgasmu. Nádherná live-show, na kterou jsou koukal s úsměvem na tváři. Po akci jsme se shodli, že tento vibrátor můžeme oba jedině doporučit.

Hodncoení Vibe Therapy Incantation

Hodncoení Vibe Therapy Incantation
9.4

Kvalita

10/10

Vzhled

9/10

Funkčnost

9/10

Praktičnost a údžba

10/10

Cena

10/10

Klady

  • Originální tvar
  • Příjemný materiál
  • Jednoduché ovládní
  • Univerzální rozměr
  • Velmi výhodná cena !!!

Zápory

  • Celkem hlučný
  • Jinak snad nic... 🙂