Letošní léto bylo hodně žhavé a tak se tři kamarádi rozhodli si ho pořádně zpříjemnit. A jak lépe, než si pořádně zamrdat. A když není kam smočit klacek, tak se správní kamarádi klidně podělí o jednu šťavnatou dírku své spolužačky.

Honza, Zdeněk a Karel se rozhodli omrdat spolužačku.


Honza, Zdeněk a Karel chodí všichni na stejnou střední školu. Honza a Zdeněk dokonce do jedné maturitní třídy. Letošní léto bylo horké a tak se naše partička rozhodla svést krásnou kamarádku Karolínu z vedlejší třídy. Vybrali si krásné místo u řeky naprosto stvořené na píchání. Káju přivedl nejstydlivější Honza v žlutém tričku. Možná, že právě díky své stydlivosti si s holkami nejvíce rozuměl.

Karolínka se nestihla ani vzpamatovat a už z ní rvali oblečení. Všichni tři o ní pečovali opravdu důkladně.

Karolína hned poznala jakou boudu na ní šijí. Na druhou stranu měla vždycky ráda sex a představa, že má hned tři kluky jí rajcovala. Byla to její tajná představa. Sexuálním sen, který si vždycky chtěla splnit. Taková příležitost se neodmítá. Rozhodla se proto dělat hloupou a nechat se svést.

Karolínka byla opravdu přebornice na kouření.

Kluci viděli svojí převahu. Rovnou to na Karolínu vybalili o co jde. Teď už iniciativu převzal Zdeněk, který Káje nedal čas na rozmyšlenou. Ostatně, když je vám 19, tak můžete píchat klidně pořád. Podprsenku a kalholky měla dole tak rychle, že ani nevěděla jak. Zdeněk si to rovnou namířil svým mrštným jazýčkem do jejího rozkroku, aby si sám sobecky vychutnal její kundičku dokud je ještě čerstvá.

Prvního mrdu se ujal asertivní Zdeněk. Karel hezky přidržoval spolužačku za kozičky.

Za pár vteřin se rozjely orgie jak v antickém Římě. Zdeněk se nechal rozkouřit pár mohutnými šluky, aby už jí cpal své ztopořené péro do kundičky. Karel hezky přidržoval Karolínu za kozičky a něžně jí hladil, aby ani ona nestrádala. Její jemné vzdychání prozrazovala, že se jí to také líbí.

Luxusní píča mladé slečny.

Chudák nesmělý Zdeněk to jenom pozoroval opodál. Dokonce se ještě neodvážil ani svléknout se. Všechno se událo tak rychle. Jenže při sexu platí více, než kde jinde, že nejslabší pes nemrdá.

Pohled plný vášně! Káji luxusní prdel. Jen se pomazlit.

Zdeněk si zatím Káju vychutnávat v celé její skále. Od první chvíle do ní přirážel rytmicky a hluboko. Prvotní zaťaté svaly v jejím obličeji se brzy změnili v až démonický blažený úsměv. Karel občas vytáhl svého čúráka, aby jenom tak něžně s ním polaskal po kundičce. Byla to nádherná jízda. Dokonce i Zdeněk ztratil zábrany a zahodil kalhoty. Honil si péro, aby tu chvíli sáhl své spolužačce na prso a tu chvíli zase na kundičku. Sem tam jeho prsty sklouzly i mezi pysky, aby jemně masíroval to, co jeho kámoš už nezvládal zevnitř.

Zdeněk jí mrdal opravdu důkladně.

Brzy se o slov přihlásil i Karel, který už měl dost Zdeňkovi dominance. Karolína ho sice stíhala krásně kouřit, mezitím co hnětl její nádherné velké kozy, jenže šukání je přeci jenom šukání. A když už Karolína na všech čtyřech, tak si jí tak vzal i Karel. I on jí mrdal rozkošnicky a s obrovskou vervou. Jenom to mlaskalo, jak jejich těla narážela o sebe. Líbilo se to i Zdeňkovi, který mezitím zaujal strategickou polohu u hlavy své spolužačky.

Později si zapíchal i Karel, jenom Honza chudák musel pořád honit sám. Po chvíli se ale přeci jenom i Honza osmělit alespoň si omakat kundičku. Byla to krásná mradčka, kterou si užívali všichni.

Károlínka nádherně kouřila i jeho. Chudák Honza všechno jenom pozoroval a dál si honil své také tvrdé péro. V zápětí si Karel vzal Káju ještě ze předu. I teď nacpal Zdeněk svého čůráka Karolíně do huby. Měla zakloněnou hlavu a tak se jí vešla do pusy celá jeho chlouba. Zdeněk sténal radostí, jak jeho penis narážel na krční mandle spolužačky.

Korolínka jí měla ve svých osmnácti letech opravdu výstavní.

Taková extáze se nedá dlouho vydržet. A tak Zdeněk suverénně zavelel, aby se Karolína posadila. Sotva to stihla a už jí pokropil obličej mohutnou dávnou mrdky. To docela bralo i Karla, který vzápětí přidal svojí várku. Poslední zbyl chudák Zdeněk. Ani si nestihl zapíchat a už přidal i on pár kapek svého horkého sperma.

Na závěr jí kluci opravdu parádně postříkali. Karel svou spolužačku zkušeně propleskl.

Tak končí náš krásný příběh jak Tři kamarádi mrdají spolužačku, který si nejvíc užila hlavně Karolína, které se tak splnit její sen. Bylo to opravdu nádherné se nechat obklopit třemi krásnými mladými kluky, kteří se věnovali každičkému záhybu jejího mladého těla. Tak končí náš příběh, kde tři kámoši mrdají jednu holku.