Mít doma malou puberťačku není vůbec jednoduché. Obzvlášť pokud je to slušná holka a šprtka. Na mrdání sice myslí stejně často, jako každá jiná. Ale ten svůj klacek, na kterém by se vyřádila, si sama sehnat nedovede.

Janička byla vždycky velmi hodná slečna. Kundičku má ale vlhkou jako každá jiná.


V takových chvílích musí zaskočit otec, který dceru zbaví první nadrženosti a nesmělosti. Jenom tak už příště nebude mít dcera s navazováním milostných kontaktů problém. Právě proto se rozhodl pro svojí čerstvě devatenáctiletou Janičku „obětovat” i její táta Karel.

Jana byla za svého poprvé hodně vyděšená a tak na ní táta šel raději hodně něžně. Nejdříve jí hladit po celém těle, než se rozhodl jí něžně sundat kalhotky. Černá sukýnka s bílých vzorečkem však stále raději zůstala na místě. Stačilo ale pár zkušených pohybů rukou pod ní a Janička byla celá vlhká.

Táta Karel se jí rozhodl něžně zaučit. Nejdříve si jí zval hezky na koníčka, aby jí to poprvé nebolelo.

Stejnou službu následně udělala svému otci pusou. Vedl každý její pohyb, takže i pro něj to byla nevýslovná slast.

A pak to přišlo! Nervózní chvíle. První zásun. Karel zkušeně poručil Janičce, ať si vleze na něj. Snáze si tak bude moci nasednout, jak jí bude pohodlné. Skoro to bylo až zbytečné, protože ztopořený penis sklouzl do její jeskyňky jak po másle. Nádherný pocit rozkoše zalil její tělo a přehlušil veškerou bolest.

Jako druhou polohu se rozhodl vzít si Karel svou dceru zezadu. Jeho oblíbená. Navíc je v ní opravdový mistr. Nikdy totiž nezapomíná ani na svou partnerku. Hluboce se jí nakloní na záda, takže zvládá volnou rukou dráždit ještě pipinku, což Janičku dohánělo doslova do extáze.

Ze zadu to Karel umí!

V dobrém mrdání by mělo být i trochu experimentování a tak se Karel rozhodl naučit svou dceru obráceného misionáře. Roztáhl nohy a Anička se bez váhání nabodla na jeho čůráka, který byl stále jako skála. Tato poloha je vhodná i pro začátečníky, i když se dostat do mladé a velmi úzké štěrbinky nebylo vůbec jednoduché.

Misionář obráceně je opravdu skvělá poloha.

Následovala chvilka relaxace, zpestřená postupným oboustranných orálkem. Hlavně Janičce to opravdu šlo. Skoro by člověk až neřekl, že je v tomto ohledu začátečnice.

V klidném tempu si Karel vzal Janičku i z boku.

Odpočinek při krásném orálku. Trocha relaxace při šukání z boku.

Janičce to však stále bylo málo. Dostala chuť vyzkoušet něco tvrdšího. „Píchej mě do zadečku”, řekla po tichu a Karel se nenechal dvakrát pobízet. Pořádně jí rukama roztáhl půlky, aby si mohl navlhčit její prdelku a strčit do ní svůj klacek.

Janička si hned vyzkoušela i sex do prdelky.

Janičky tělem procházeli vlny rozkoše, které jí bičovali ve stále větším tempu. Tohle je přesně to co hledala. Vzrušení z té chvíle i s prvního sexu jí vystřelovalo téměř do oblak. Sedla si rozkročmo na otce, který ji nepřestával píchat do zadečku a přitom střídavě rukou laskat její pipinku. Po ani ne minutě přirážení přišel nádherný orgasmus a hormony štěstí zaplavili celé její tělo.

Líbilo se jí to tak, že se brzy udělala.

Karel si položil bezvládnou Janičku na stůl a teď už se na své zcela bezbranné a omámené dceři ukájel. Bylo to nádherné. Svůj orgasmus oddaloval co jenom to šlo. Nakonec se ale vystříkal přímo do ní. Asi dvacet mohutných vztahů z něj vysálo veškerou jeho šťávu i poslední zbytky energie.

Karel se snažil dlouho oddalovat orgazmus, než se do své dcery vysříkal.

Oba dva vedle sebe padli naprosto vysílení, ale šťastní.