Němky jsou v porno branži specifické zboží. Nepatří sice k těm nejhezčím, ale své nedostatky hravě dohoní svými přednostmi. A pokud jsou těmi přednostmi velký kozy, velká prdel a velký elán do šukání, tak to vůbec nemají těžké. Luxusní BBW už na vás čeká.


Jestli jsem si nějakou německou hvězdičku opravdu zamiloval, tak je to právě Taylor Burton. Tahle vycházejí hvězda se narodila v roce 1993 a za poměrně krátkou dobu se stala hvězdou webů jako Pornhub nebo Xvideos. Její nádherné videa si tak můžete pustit jednoduše online. A že opravdu stojí za to! Tahle super luxusní BBW šuká opravdu k zbláznění.

Supr luxusní BBW šuká k zbláznění - nesouhlasíte snad s něčím?

Taylor je mistryně dirty talku. Ona se k tomu ta prasácká němčina vlastně i hodí. Kromě toho je vidět, že mrdat začala hlavně pro zábavu. Její videa jsou tak opravdu neuvěřitelně živočišná a plná energie. Když konečně roztáhne nohy, tak je to snad větší krása, než když vykoukne sluníčko na obzorem. Zkrátka nad její hříšnou dirkou hodíte nejednu slinu.

S tím chlapíkem byl měnil hned. Nožky umí roztáhnut jak baletka při roštěpu.

Taylor je královna mladých tlusťošek. Má sice už poměrně dost kilo navíc, ale přeci jenom je to ještě mladá holka, tak je na ní všechno tak hezky jemňounké a kulaté. Jenom dostat ty její kypré boky do ruky. To bych k této krásné Němce přirážel, že by se ze mě kouřilo víc, než z dieselových motorů Wolkswagenu.

Mrdku má opravdu od srdce ráda :-P

V některých videích se Taylor stylizuje jako malý nevinný zajíček s bílými oušky, jindy jí uvidíte jako dračici v rudém a nebrání se ani tvrdšímu sexu. Není to sice úplně sado maso, ale kdo má rád kůži a roubíky, tak mu to jistě navodí to správné rozpoložení.

Chceš si smočit alespoň špičku jazýčku? Tady si to někdo ale slušně užívá.

Taylor je opravdu přebornice ve sprosťárnách a určitě se k ní vrátíme ještě později. Každopádně nejenom na Pornhubu je to jedna z mých velkých favoritek, takže jsem vám jí prostě musel ukázal. Co je na ní sympatické je i to, že její videa jsou podle německé preciznosti velmi hezky natočené s takřka dokonalými záběry, ve kterých nechybí ani celky ani detaily. Je to zkrátka skvost, u kterého se jistě nejednou vystříkáš i ty!

Taylor je luxusní BBW a mrdat umí!

Tahle německá divoška ví, jak zaujmout muže.

V hulení ocasů je očividně také profesionálka.