Vyšly nové Rychlyprachy.cz 95. díl (Sexy čarodejnice). Léto bude ještě žhavější, protože 21. července 2016 byly zveřejněny nové Rychlý prachy z produkce Freevideo.cz. Opět nás čeká parádní mrdání s krásnou mladou slečnou jménem Barbara. Ta pracuje jako obsluha stánku s pivem, ale na šoustání si přeci jenom udělala pauzu.

rychly_prachy_95_dil_ukazka


Dnešní Rychlý prachy jsou trochu zvláštní. Podle všeho totiž byly natáčeny už na čarodějnice tedy 30. Dubna, což ostatně prozrazuje i datum u videa. Stejně tak téma videa s tím má hodně společného, protože v hlavní roli se nám tentokrát ukáže skutečná čarodějka. Prý dokáže nechat zkamenět čůráka pouhým pohledem!

Ono je to vlastně jedno, kdy byl tento díl RPéček natočený. To hlavní každopádně je, že ho konečně máme tady a můžeme se u něj skvěle bavit. Barbara se tak oficiálně stala 122. úlovkem Rychlých prachů. A předvedla opravdu úžasnou show!

Dnešní hlavní hrdinkou se stala krásná slečna Barbara. Mladá holka s kaštanovými vlasy, která pracuje jako obsluha stánku s pivem. Je to opravdu krásné stvoření. Na první pohled zaujmou její velká a oble tvarovaná prsa. Útlé boky a rajcovní prdelka. To všechno v té nejluxusnější a nejjemnější kůži. Dokonalost narušuje jenom tetování nad zadečkem a druhé na spodní části bříška.

Názor na Rychlyprachy.cz 95. díl

Aktuální Rychlyprachy.cz  95. díl se opravdu povedli. Opravdu se nám hodně líbí. Slečna čarodějka má jiskru v oku a nádherné tělo, které láká k hříchu. Tento díl se zkrátka povedl a vy si ho nenechte ujít!