Nový Rychlyprachy.cz 93. díl (Nadržená trenérka) online ke shlédnutí pro vás. Mít osobní trenérku není vůbec k zahození. To pak člověk vyrazí do posilovny snad i rád. Náš borec narazil na krásnou a vyrýsovanou Pavlu, která mu za menší příplatek protáhla všechny svaly na tělo. Samozřejmě včetně čůráka, kterého po pořádné mrdačce donutila dvakrát stříkat.

Rychlyprachy.cz - 93. díl (Nadržená trenérka) online pro vás.


Přímo zde už pro vás máme video s jubilejním 120. úlovkem Rychlyprachy.cz 93. díl. I tentokrát to bude stát za to, protože svodům rychlých peněz podlehla trenérka Pavla z Neratovic. Náš borec jí ošoustal přímo v sauně jejího domovského fitka. A vy se touto úžasnou jízdou můžete pokochat s námi.

Rychlyprachy.cz 93. díl (Nadržená trenérka) online ke shlédnutí.

Pavlínka je na první pohled opravdu sympatická slečna. Vysportovaná brunetka s dlouhými rovnými vlasy. A to tělo! Deset let práce osobní fitness trenérky je na ní opravdu znát. Nádherné vysportované tělíčko. Hubené bříško a vysportované svaly. A to všechno tak akorát, aby to bylo ještě hezké, a neztratily se ladné ženské křivky.

Pavlínce se do nadstandardních služeb nejprve moc nechtělo. Argumentovala, že má doma pořádně namakaného kulturistu, kterému by se to jistě ani trochu nelíbilo. Jenže náš borec se tím nenechal vůbec zastrašit. Proto jí zatáhl do místní sauny. Když viděla jeho nádherně ztopořeného čůráka, tak neodolala.

Pavla má opravdu krásné vypracované tělo. Broskvička láká k nakousnutí.

To co následovalo byl opravdu perný workout. Pop z nich doslova stříkal. Slečně nejdříve hezky pokouřila jeho čůráka, načež si jí postavil na zadní a už jí tam rval péro. Ani nekuňkla. Jako další polohu si naopak ona osedlala jeho na kovbojku. Hezky v podřepu i záklonu – mrdala jako bohyně. Vedro sauny nikdo nevnímal. Bože jak ta nádherně sténala a obracela oči v sloup. Očividně se to té kurvičce líbilo.

Pavlínka je mistryně v kuřbě ptáků.

V dalším kolem si trenérka lehla na záda a nechala všechno na našem klátičovi. Ten jí mrdal hezky rytmicky a hluboko do její úzké broskivčky. Pavla ale nevydržela a k té nádherné show přidala ještě ruku. Už už měl na mále. Nakonec se jí vystříkal hezky na bříško. Kapky semena dopadaly na nádherně vypracované bříško. Ale to nebyl konec. Takovou kundu prostě můžete šukat pořád. A tak náš borec na nic nečekal a celého ulepené péro jí tam foukl znovu. Bez přestávky a hned šel na druhé číslo.

Nádherný pocit zabořit jí ptáka hluboko do krku. Slečna si sama ráda udělá dobře.

Druhý orgasmus přišel rychle. Tentokrát se ještě nechal hezky pokouřit a udělal se slečně přímo do její lačné pusinky.

Takové je nové pokračování Rychlyprachy.cz 93. díl (Nadržená trenérka), které rozhodně stojí za shlédnutí. Právě proto jsme ho pro vás připravili i my online. S námi si ho můžete stáhnout nebo pustit opravdu jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Využijte toho hned teď!

Rychlyprachy.cz – 93. díl (Nadržená trenérka) si můžete stáhnout z HellSpy.cz !!!

* Video si můžete stáhnout zdarma ze serveru Hellspy.cz. Stačí se zaregistrovat a pak ho dát jednou sdílet. Klidně i na nějaký falešný účet na Facebooku. Druhou možností je poslat SMS za 10 Kč. I tak ušetříte!

 

Prdelku má paní trenérka opravdu k nakousnutí.

Už už budu stříkat! Je vidět, že si to Pavlínka taky užívá.