Nový Rychlý prachy 99. díl jsou konečně online. Pokračování oblíbené fakové porno reality show mělo svojí premiéru 3. Ledna 2016. Tentokrát se ve Freevideu opravdu překonali a naservírovali nám opravdu luxusní prcání s krásnou paní realitní makléřkou Petrou.

Rychlý prachy 99. díl - Realitní makléřka Petra online!


Dnes se podíváme blíže na jednu opravdu seriozní a kozatou paní. Jmenuje se Petra a pracuje jako makléřka. Dokonce má i dítě, což ale na její luxusní postavičce není vůbec vidět. Na první pohled elegantní dáma v upnutém sáčku, hezky nažehlená a nalíčená. Je vidět, že o sebe dbá. Na venek působí velmi decentně a jenom upnuté černé punčošky a jemně odhalený dekolt naznačují, čeho všeho je tahle dámička schopná!

I vystupování má Petra velmi distingované a na úrovni. Prostě se snaží seriózně prodat. To ale nepočítala s našim borcem, který si na prohlídku bytu přinesl i kameru. Samozřejmě se hned od začátku zajímal hlavně o to, jak si koupit ji. Když na ní vybalil balík 30 táců, tak se jí rozsvítila očička. Za tuhle tučnou provizi si s ní mohl dělat doslova cokoliv.

Odkaz ke stažení Rychlyprachy.cz 99. díl

Borec na nic nečekal. Přitiskl ji na kuchyňskou linku a už jí stahovat kalhotky. Nejdřív jí prohrábl kundičku prstíčkem a za chvíli už jí tam regulérně nacpal celého ptáka. Rukou jí tlačil proti desce kuchyně a stále tvrději přirážel. Prostě kurevská jízda!

Pak té čubičce přikázal, aby si klekla na zem. Znovu jí začal mrdat ze zadu. Hezky tvrdě a nekompromisně. Podle vzdychání, ale bylo hned poznat, že jí se to líbí. Tak si jí posadil znovu na kuchyňskou linku a hezky jí dodělal rukou. Skoro tu pičku fistoval, ale jí se to tak zamlouvalo, že za chvíli sama stříkala. Ty kráso!

Následně si jí vzal konečně zepředu. Čůrák do ní zajel jak do máslíčka. Konečně si mohl vyhrnout i její kozičky a hezky si s nimi pohrát. Na ty nadmuté cecky houpající se sem a tam v rytmu byla opravdu úžasná podívaná. Borec se s ní opravdu nemazlil. Dokonce jí zval pod krkem a mírně přidusil. Vytušil, že je zralá i na to, aby jí foukl ptáka do análu. Samozřejmě postupoval trochu citlivěji, aby jí tu prdelku nenatrhl.

Odkaz ke stažení Rychlyprachy.cz 99. díl

To ale ještě nebyl ani zdaleka konec. V dalším kole si jí vzal zezadu na stojáka. Unavený nechal Petru aby si na něj zarajtovala na koníčku. Dokonce znovu došlo i na krásný análek. Tahle poloha k tomu ostatně přímo vybízí.

Pak jí nechal, aby si klekla a dodělala ho pusou. Kouřila opravdu prvotřídně, ale byla by škoda, kdyby se jí udělal jenom tak do pusinky. A tak ho těsně před neodvratitelným orgasmem vytáhl a postříkal ji mrdkou celý obličej. Krásná tečka, za tímto luxusním šukáním, což musí uznat snad naprosto každý.

Nový Rychlý prachy 99. díl – Realitní makléřka Petra se opravdu povedli a my vám je můžeme rozhodně jenom doporučit ke zhlédnutí. Stodvacátýšestý úlovek opravdu stojí za to, a tahle panička má opravdu maximální index šukatelnosti. I vy si u toho jistě parádně vypustíte ptáčka z klícky. Nová epizoda je prostě skvělá a vy jí rozhodně musíte vidět! Musíte!

Rychlý prachy 99. díl – Realitní makléřka Petra si můžete stáhnout z HellSpy.cz !!!

* Video si můžete stáhnout zdarma ze serveru Hellspy.cz. Stačí se zaregistrovat a pak ho dát jednou sdílet. Klidně i na nějaký falešný účet na Facebooku. Druhou možností je poslat SMS za 10 Kč. I tak ušetříte!