Pokračování Rychlý prachy 105. díl (Karolína na nádraží) je konečně online. A vy si s námi budete moci tuto luxusní šukanici vychutnat opravdu dosyta. Tentokrát podlehla kozatá MILFka Karolínka. Zkušená žena po všech stránkách, vždyť za tu chvíli mrdu inkasovala 40 táců.

Rychlý prachy 105. díl (Karolína na nádraží) online ke zhlédnutí.


Odkaz ke stažení Rychlyprachy.cz 105. díl

Nový díl oblíbených Rychlých prachů je tady! Opět se bude hodně na co dívat. Čeká nás už stočtyřicátý úlovek, kterým se stala paní Karolína. Zachovalá panička, které je 43 let. Nás borec jí potkal na nákupu v sámošce a hned z ní nemohl sundat oči. Hlavně tedy z jejich pětkových koziček a nadmíru zachovalé postavy. To by se jeden jen oblízl.

Paní byla opravdu zachovalá a nadmíru zkušená. Takovou kundičku neutáhnete na nudly z nosu. Jenom aby ukázala cecky jí musel náš borec dát deset táců!

Ale to už nešlo jinak, začalo mu hučet v kládě a nakonec jí dal všechno co měl, tedy 40 tisíc. Za tuhle sumičku se paní Karolína nechala přefiknout přímo na vlakovém nádraží a za bílého dne. Na takový zážitek se jenom tak nezapomíná a vy můžete být z toho s námi!

I v Česku máme parádní zralé ženské. Kundička si jenom mlaskala.

Paní nejdřív dělala nedostupnou. Chtěla přitvrdit a tak to na ní borec vybalil. To už klečela na nohou a šlukovala jeho péro. Bylo vidět, že to nedělá poprvé. Uměla polknout hezky hluboko i si jenom tak hrát jazýčkem.

Odkaz ke stažení Rychlyprachy.cz 105. díl

V druhém kole si nestihla sundat ani krajkované kalhotky a už jí tam rval péro ze zadu. Kundička jenom mlaskala, jak jí parádně ojížděl. Přirážel čím dál tvrději, až vypadl že má dost. Takovouhle skvostnou jízdu si ale chcete vychutnat. Tak si lehl na studenou nádražní dlažbu a přikázal jí ať si na něj sedne. To byla teprve panečku ta správná jízda!

Hodně šukézní MILFka!

Kolem jezdily vlaky, někdy i plné lidí a vypadalo to, že se to snad téhle čubičce i líbí! Asi exhibicionistka. Nakonec jí povalil na bednu od posypu a hezky zabořil ptáka do její sladké dírky. Vystříkal se jenom o chvíli později. Samozřejmě kam jinám, než na ty výstavní pětky!

Nový Rychlý prachy 105. díl „Karolína na nádraží” online ke zhlédnutí už na vás jenom čekají. Tento díl z 11. 8. 2017 vám opravdu můžeme jenom doporučit. Je to prvotřídní podívaná se vším dudy… tedy všudy jsme chtěli říct.

Rychlý prachy 105. díl (Karolína na nádraží) si můžete stáhnout z HellSpy.cz !!!

* Video si můžete stáhnout zdarma ze serveru Hellspy.cz. Stačí se zaregistrovat a pak ho dát jednou sdílet. Klidně i na nějaký falešný účet na Facebooku. Druhou možností je poslat SMS za 10 Kč. I tak ušetříte!