Nový Rychlý prachy 101. díl Lucia online jsou tady. Krásná šukačka z 5. 3. 2017 se už těší i na vás. Tentokrát borec vyrazil do centra Prahy a nestačil se divit. Narazil tady na dvě holčiny, které byly vychlastané úplně na šrot. Krásné kundičky, které ztratili plachost i veškeré zábrany. Toho se musí využít. A tak borec jednu z nich, krásnou Luciu, zatáhl na nebližší hotel a prvotřídně ojel!

Rychlý prachy 101. díl Lucia online pro vás.


Joo chlast. To je prevít! Po něm se ztrácejí veškeré zábrany ani člověk neví jak. Náš borec toho královsky využil. V noční Praze ulovil dvě mlaďounké a tuze krásné buchty. Nejdřív je pozval na drink. Slovo dalo slovo a už držel v ruce paklík bankovek. Od toho už byl jenom krůček do postýlky. A na tu došlo v zápětí. Souhlasila teda jenom černovláska Lucia, ale o to víc to stálo za to.

No nemá krásnou buchtičku? Má v sobě kus ďábla.

Ta černovlasá dračice si sama vytáhla ptáka z kalhot, aby měla co pohulit. Brzy bylo skoro všechno oblečení dole. Až na provokativní červené bodyčko. Chlapec ji hezky požmoulal v rozkroku a už rozepínat i to. Pak odhrnul kalhotky, aby si mohl hrát přímo s její krásnou dírou. Netrvalo to dlouho a už jí tam cpal i péro. Hezky rytmicky jí šukal ze zadu a tisknul její prdelku. Občas si i jenom tak plácnul. Krásná podívaná. Jeden příraz za druhým.

Lucia ví jak prvotřídně šukat.

Pak jí převrátil na záda. Skoro z ní strhal její upnuté legínky. Celé to byl ale jenom úplný začátek. Opravdu! Když už bylo přebytečné oblečení dole roztáhl jí nohy do praku. A nacpal jí čůráka do její svěží buchtičky. Hezky hluboko šukal tu její krásnou dírku. Jí se to líbilo. Tu lačnost měla doslova v očích!

Pak odhodlila i svršek svého oblečení. Ďáblice tam byla jak jí pánbůh stvořil. Opět si několikrát mocně potáhla z jeho péra, aby se znovu nechala šukat hezky ze zadu na všech čtyřech. Tentokrát na bílé kožené pohovce. Prostě luxus! Pak si to dal borec pro úspěch celé znovu do kolečka. Asi se jí nemohl nabažit. Není se čemu divit, stačí když se podíváte na obrázky u tohoto článku a pochopíte! Lucie je nádherná kundička, která prostě stojí za to!

Nohy do praku jí sluší. Náš borec si jí opravdu vychutnal.

Rychlý prachy 101. díl Lucia

Nakonec jí poručil ať si klekne před něj na kolena. Bez řečí ho poslechla. Ještě jednou ho kouřila. Tentokrát až do konce. Borec jí postříkal celý obličej i její nadherný pevný kozy. Mrdku měla všude. S hyhňáním se odvalila do postele, kde hned usnula. No a borec? Ten hned spokojeně odkráčel pryč a nechal jí spát.

Rychlý prachy 101. díl Lucia se opravdu hodně povedli a vy si je nenechte ujít!