Jubilejní Rychlý prachy 100. díl Denisa je tady. Měl premiéru v pátek 3. 2. 2017. Ačkoliv je to stá epizoda, tak dnešní úlovek slečna Denisa je už stodvacátásedmá v pořádí. No hezky pěkně krásně! A stojí za to! Náš borec si po minulém úspěchu našel další úlovek na Facebooku. Tentokrát si vyhlédl krásnou čerstvě osmnáctiletou Denisku s krásně vytahanou kundičkou!

Nový Rychlý prachy 100. díl Denisa ukážou jak snadné je sbalit buchtičku na Facebooku. Některé dnešní svlečny jsou opravdu k neudržení. A tak stačilo pár zpráv přes chat a za chvíli už byl borec nakvartýrovaný u mladé holčiny jménem Denisa. Vypadala trochu nesměle, ale po tom, co prozradila, že už měla 15 kluků a i teď má přítele, tak šla veškerá serióznost stranou. Hlavně se šukalo a to hezky brutálně.


Nejdřív se borec nechal hezky zkušeně pokouřit. Ty vášnivá očička mluvili za vše. Deniska je divoška, o čemž svědčilo už jenom tetování ve tvaru pusinky na jejím zadečku. Tak si jí týpek rovnou vzal zezadu. Hned co si sundala mini kraťásky na něj ale čekala překvapení. Na 18ku má Denisa opravdu neuvěřitelně vytahané stydké pysky. Radost prohrábnout. Aspoň to bude při šukání hezky mlaskat, což se brzy ukázalo jako správný předpoklad.

Pak si jí vzal borec hezky ze předu. Roztáhl jí nožky do praku a už jí rval čůráka do kundičky. Až z toho slečna úplně vyvalila kukadla. Zatínala zuby a pička jenom mlaskala. Za chvíli dokonce i vzdychala. To už bylo jasno. Líbí se jí to!

V dalším kole si jí borec vzal na koníčka. V trochu akrobatické poloze s jednou nohou v podřepu. Přirážela tak, že to vypadalo, že si musí každou chvíli vyhodit pánev. K tomu nedošlo. Holt mladé pružné tělíčko. A tak si jí borec vzal na kovbojku obráceně. Ptáček vyklouzával z mušličky, než na něj konečně tvrdě nasedla. A opět se šukalo hezky v rytmu. Sem tam. Sem tam.

Luxusní mrdačka. Borec se asi trochu navnadil a tak se jelo druhé kolo. Zase si jí vzal ze zadu. Pak ze zadu ve stoje a nakonec ještě ze zadu v sedě. To byla obzvlášť krásná podívaná. Úžasný oblý a malý zadeček nasedal na ztopořené péro hezky až ke kořenu. Rytmicky sem a tam. Vyšpulená prdelka, jakoby snad na to světě nebylo ani nic jiného.

A to ještě nebyl zdaleka konec. Pak si vzal chvilku oddychy, kdy ho Denisa rozkouřila. Ta kurvička skoro žadonila o pokračování. Tak jí ptáka znovu narval ze předu. Ještě jednou ze zadu, když si dřepla na křeslo a nakonec jí luxusně omrdal na židli. Z toho pořídili opravdu krásné záběry, které si užijeme opravdu dosyta.

Závěr Rychlý prachy 100. díl Denisa

Jaký jsou nový Rychlý prachy 100. díl Denisa? Podle nás skvělé! Tahle epizoda se opravdu povedla. Navíc je netradičně dlouhá a přináší téměř 34 minut potěšení a zábavy. Deniska je opravdu luxusní štětka, která ví jak roztáhnout nohy a šukat. Člověk se ani nemůže divit její vytahané kundě, když to tak ráda dělá. No už jenom ze stylu jejího kouření je člověku hned jasné, že tohle není žádná začátečnice.