Spustili jsme nový projekt hracky.rostanda.cz, který je vlastně rozšířením tohoto webu. Hračky od Rošťandy jsou katalogem s recenzemi erotických produktů. Stručně a jasně pro vás hodnotíme erotické hračky (vibrátory, dilda, masturbátory…), erotické prádlo, filmy na DVD, afrodiziaka a stejně tak další nezbytnosti jako lubrikační gely nebo kondomy.

Rošťandy hračky - katalog a recenze erotických pomůcek.

+ Prohlédout web Hracky.rostanda.cz


Rošťanda si ráda hraje a erotické produkty vám představí s maximální erudicí a vynalézavostí. Je to holt zkušená holka. Chce vám přinášet přehledné recenze, které se dobře čtou a vystihnou to nejdůležitější. Hodně si dáváme záležet na tom, aby byl text ilustrativní a názorný. A co je asi největší výhodou je to, že pokud se vám nějaká hračka zalíbí, tak si jí můžete rovnou koupit v partnerském eshopu Růžový slon.

Web hracky.rostanda.cz ale nepřináší jenom recenze. Máme pro vás i vlastní malý ale chytrý magazín. Píšeme články o tom, jak si vybírat erotickou pomůcku, z jakých materiálů je možné volit, jak o ní pečovat a tak podobně.

Budeme opravdu rádi, pokud se na magazín také mrkněte. Navíc se můžete podělit i o vlastní zkušenosti v diskuzích pod každým produktem. Za to bychom byli opravdu neskutečně rádi a Rošťandě byste udělali velkou radost.

Celý web teprve startuje, takže rozhodně není dokonalý, ale snad vám přinese důležité informace.

Navštivte web Rošťandy hračky

hracky.rostanda.cz