Vždycky jsme měli štěstí na dobré sousedy, se kterými jsme vycházeli. Nebo si rovnou pomohli, když bylo potřeba. Naše postarší sousedka paní Kučerová mě dokonce zasvětila do sexu, když mě jeden horký letní den připravila o panictví.

Moje první mrdání s prsatou sousedkou.


Bydleli jsme ve třetím patře obyčejného pražského paneláku v rohovém bytě. Paní Kučerová měla hned vedlejší středový byt. S mámou byly vždycky velké kamarádky. Ostatně byly skoro ve stejném věku a tak si měly vždycky co říct. Jenže zatímco mi jsme byli vzorová rodinka, tak paní Kučerovou nedávno opustil manžel.

Paní Kučerová je vlastně úplně normální sympatická ženská.

Možná proto, že pracovala pozdě do noci na poště. Bylo jí už dost přes čtyřicet a měla dost kilo navíc. Přesto to byla usměvavá a velmi pohodová ženská. Vždycky se bavila s celou naší rodinou. Když jsme jeli ve výtahu samotní, tak jsme také prohodili pár slov. Nejčastěji o škole, nebo počasí, ale v poslední době si občas neodpustila ani lichotku, jaký ze mě roste hezký chlap. Byl jsem z toho trochu v rozpacích. Většinou jsem na to odpovídal jenom úsměvem.

Jednoho dne mě maminka poslala k paní sousedce pro vejce. To jsem ještě netušil, co mě čeká.

Všechno se ale změnilo jednoho docela obyčejného letního víkendu. Máma se chystala na tradiční velkolepý nedělní oběd. Jenže v krámě neměli vajíčka. Hned mi telefonovala, jestli bych se neskočil zeptat k sousedce, jestli jich nemá pár na půjčení. S tím jsem neměl problém. Hned jsem vyrazil se zeptat.

Na zvonění dlouho nikdo neodpovídal. Až po chvilce vykoukla mokrá hlava sousedky. Nadšeně mě přivítala: „Jéé, Péťo, to jsi ty. Co potřebuješ?” „No ehm máma mě posílá…” vykoktal jsem úlekem. „Tak to joo, to pojď honem dál. Já se tady nebudu producírovat.” rázně mě pobídla, abych šel dovnitř. Až u ní doma jsem pochopil její trochu zbrklé chování. Právě totiž vylezla ze sprchy. Byla celá ještě mokrá a zahalená jenom do ručníku.

Paní Kučerová právě vylezla ze sprchy. Skoro to vypadalo, že na mě čeká.

Byl jsem z toho trochu vyjevený. Byla sice zahalená do osušky, ale ta přeci jenom zakrývala spíše méně než více. Paní Kučerová měla vždycky opravdu parádní duby. Býval jsem pokaždé nesvůj, když jsem jí potkal s větším výstřihem. Osušku měla nízko, aby zakrývala i její dolní partie, a přes prsa skovávala sotva jenom bradavky. Tak tam stála skoro nahá a usmívala se.

Nechala mě šáhnout si.

„Tak co si to vlastně potřeboval Petříčku?” špitla s úsměvem. „Máma mě posílá pro nějaké vejce.” Z letmého úsměvu se stal pobavený smích. Nechápal jsem. Načež ona řekla: „Já bych o nějakých vejcích věděla.” „A můžete mi je půjčit?” zeptal jsem se. Na to se šibalsky ušklíbla a řekla: „No to spíš, bys je ty mohl půjčit je mě. Taky bych na ně měla chuť”. Nechápal jsem jí. Zároveň jsem od ní ale nemohl odtrhnout oči. Po pár vteřinách pochopila mé rozpaky a udělala krok směrem ke mně. Jemně mě pravou rukou pohladila v rozkroku a pobaveně řekla: „Vždyť je máš přímo tady.” Až teď jsem si uvědomil, že mi stojí čůrák. Byl tvrdý jako z betonu a pružné tepláky to nedokázali maskovat.

Mohl jsem se i pomazlit. V tu dobu jsem chodil ještě na základku.

Nastalo pár vteřin ticha. Nezmohl jsme se na žádnou odpověď kromě tichého „no-o eeehm”. Paní Kučerová to viděla a jako zkušená žena dál pokračovala ve své iniciativě. „To vypadá, že se vám líbím mladý pane”. Opět jsem se nezmohl na nic jiného, než na „ano”, jako odpověď. Na to odpověděla: „Ale vy se mi také moc líbíte. Vyrostl z vás takový mladý fešák a sportovec.” Z vykání plynule přešla opět k tykání? „Viděl jsi vůbec někdy nahou ženskou? Jako skutečnou?” „No asi ne.”, zakoktal jsem, což byla vlastně pravda.

Kdo by to tušil, kam až to zajde.

Tak pojď semnou. Paní Kučerová na nic nečekala a už mě za ruku vedla táhla do ložnice. Pohodlně mě usadila na postel a začala se přede mnou jemně vlnit v bocích. Její ruce jezdili po celém těle, až se zastavila u dekoltu. Pomalu si shrnula ručník pod prsa. Byl to nekonečně dlouhý, ale krásný moment. Její výstavní kozy se vyvalily přímo přede mě. Měly velikost zralých melounů. Snad nejméně sedmičky. Byl to nádherný pohled dívat se, jak se kývají ze strany na stranu. Paní Kučerová se nepřestávala usmívat. Vypadalo to, že i ona si tento okamžik užívá.

Nakonec mě pobídla: „Nechceš si šáhnout?!”. To už jsme neváhal. To byla pro kluka na základní škole jako pobídka ze sedmého nebe. Okamžitě jsem měl její kozy v ruce. Hladil jsem je a přejížděl po bradavkách. Zkoušel si je potěžkat, a skoro je nemohl zvednout. Jenom přejet po celém jejich objemu mi trvalo snad půl minuty. Byl jsem na vrcholu blaha. Malý kluk se svou hračkou a paní Kučerová mě trpělivě nechala užívat si tu zábavu.

Paní Kučerová šlukovala moje péro jako bohyně. Mohl jsem jí ho i šoupnout mezi kozy.

Po pár minutách ale vstala a nadšeně řekla: „Teď jsem na řadě já s těmi vajíčky!” Stáhla ze mě kalhoty a trenky, že jsem ani nevěděl jak. Nejdřív vzala mého čůráka do ruky a jenom si s ním tak hrála. Bylo vidět, že má z mé mladé a napumpované klády radost. Pak se sklonila do klína a vzala ho do pusy. Byl to naprosto úžasný pocit. Nejdřív si jenom hrála jazykem se špičkou mého péra. Pak už olizovala celý žalud. Nakonec se ke mě přisávala jako chobotnice. Nechápal jsem, jak může celý můj šestnácticentimetrový čůrák, tak lehce zmizet až po kořen v jejich ústech. Sála mě důrazně a přitom něžně. Ležel jsem rozvalený na gauči a jenom si vychutnával ten pocit.

Zajíčky má očividně moc ráda. Na to, že byla ve věku mé mámy,... S čůrákem v hubě byla hotová profesionálka a to paní Kučerová pracovala na poště.

Paní Kučerová byla zkušená. Po chvíli změnila tempo. Z drsného sání přešla na mazlivé lízání a naopak. Čím dál víc používala i ruce. Jezdila mi po čůrákovi, stehnech a nakonec i po koulích. Byl to nádherná slast. Vždycky, když už jsem skoro byl, tak povolila v tempu. Nakonec přestala sát a dala si mého čůráka mezi kozy. Začala ho honit. Penis tam zmizel úplně celý, aby vzápětí vykoukla jenom špička žaludu.

Prvních pět přírazů to jenom pozorovala, než přidala ještě jazyk, kterým při každém vykouknutí pohladila mého čůráku. Z toho už jsem nemohl. S každým přírazem jsem oddychoval těžčeji a těžčeji. V podbřišku jsem cítil lavinu, kterou už není možné zastavit. Asi po půl minutě to přišlo. „Anooo!” Orgasmus! Začal jsem stříkat jak požární hadice. Takhle se mi to nepovedlo ještě nikdy v životě. Bylo to nekonečně. Snad dvacet výstřiků. Těch prvních pět bylo tak silných, že pár z nich dokonce překonalo zákony gravitace a skončily ve vlasech a na obličeji paní Kučerové.

Nemohl jsem se jí nabažit. Teď už byla úplně nahá!

Bylo to nádherné. Netušil jsem, že je ve mě vůbec tolik mrdky. Při honění jsem toho vystříkal nejvýš třetinu. Jenže teď přede mnou klečela naše sousedka. Usměvavá paní Kučerová, jenž měla celou horní polovinu těla úplně postříkanou mým spermatem. Vypadala velmi spokojeně. Prohlížela se, dokonce si mojí mrdku roztírala po těle. K mému překvapení dodala, že je to prý dobré na pleť.

Ještě jednou jsem si pohrál s jejími prsy. A mohli jsme jít šoustat.

Paní Kučerová mě nechala chvilku odpočinout. Pak vstala a s dalším šibalským úsměvem dodala, že jsem ještě neviděl to hlavní. Teprve teď shodila zbytek osušky, a já si mohl prohlédnout její klín. Kundičku měla čerstvě vyholenou. Uprostřed jenom tenkou čárku. Jak malá holčička. Vždycky jsem si myslel, že staré dámy už tam musí mít hotový vjezd pro kombajn, ale paní Kučerová mě velmi příjemně vyvedla z omylu.

Byla to paní Kučerová, kdo mě připravil o panictví. Mladého zajíčka už asi dlouho neměla. Hezky mi sténala pod rukama.

Konečně jsem si jí mohl vychutnat ze zadu.

Můj čůrák začal zase tvrdnout. Paní Kučerová na nic nečekala a hned si na mě obkročmo sedla. Péro ulepené od mrdky zajelo do její dírky jako po másle. Teprve teď jsem poznal, co je to ta pravá rozkoš. Když se její tělo dotýkalo mého. Ten intenzivní dotyk, až do hloubky našich pánví. Dosedla na mě tvrdě. Můj čůrák zajel to její vagíny až po koule. Přitom si ale dávala dobrý pozor, aby mě nedráždila až moc. Nebo na mě nepřenášela moc své váhy. Začala proto spíše s pomalejšími pohyby. I ty jsem si náramně užíval. Ta stokilová ženská citlivě řádila na mém mladém kostnatém tělíčku. Skoro to vypadlo, že i její kundička umí sát stejně jako pusinka. Byly jsme do sebe zaklesnutí a pokračovali ve zrychlujícím se tempu.

přirážel jsem hluboko a tvrdě! Líbilo se jí to čubičce.

Brzy se sama udělala.

Když už jsem málem podruhé stříkal, tak to paní Kučerová vycítila a seskočila ze mě. „Teď by sis mě mohl vzít ze zadu Péťo.” Klekla si na všechny čtyři a do široka rozkročila nohy. Já jsem se postavil za její nádhernou velkou prdel,… a začal jí šukat. Konečně jsem si mohl určovat hloubku a sílu přírazů sám, čehož sem do sytosti využíval. Líbilo se to i paní Kučerové, jak jsem usoudil z jejího sténání. To sevření jejich půlek mě dostávalo k extázi. Musel jsem čůráka vytahovat ven a hned jí ho tam zase zanořit. To se jí líbilo dvojnásob a sténání se změnilo v hlasité vzdychání. Rukama jsem kroužil po jejím pozadí. Chytal jí za boky. Po chvíli jsem se osmělil a sjel i na prsa. To už jsem se nemusel skoro hýbat, protože ke mě ona přirážela sama. Rozkoš hýbala s námi oběma. Vzdychání se tak změnilo skoro až v jekot a následné vrnění a třesení. Paní Kučerová se udělala. Ačkoliv jsem mrdal poprvé v životě, tak jsem to s jistotou poznal.

Na ty obrovské cecky jsem skoro nemohl dostáhnout!

Plná příjemných pocitů se následně rozvalila na záda. Já využil té chvíle. Hezky jsem jí penetroval ze předu. Teď už tam ležela skoro jako mrtvá, i když z jejich vzdechů bylo jasné, že si to stále velmi užívá. Hezky jsem čůráka rval hluboko do její vyholené dírky. Užíval jsem si pohled na její vlhkou broskvičku i obrovské kozy. Každá ruka držela jednu nohu a péro přiráželo.

Druhý orgasmus, přišel jenom o pár vteřin později. Tentokrát nepřišel tak rychle a samozřejmě. Musel jsem si ho vydřít, ale o to byl slastnější. Opět jsem stříkal jako hasič. Po pár výstřicích už jsem neměl ani co, ale přesto se moje pánev dál svíjela v orgasmickém škubání. Byla to opravdová nádhera a já jsem si to užil jako nikdy v životě!

Měl jsem jí plně ve své moci. Laskal jsem její bradavky.

Po akci jsem vysílený padl na její prsa a v polovědomí žmoulal její bradavky. V hlavě se mi honila jediná myšlenka a to, že bych si to rád někdy zopakovat. To jsem ještě netušil, že v budoucnu na to dojde víc, než často. S paní Kučerovou jsem zažil mnohem víc svých poprvé. Musím ale uznat, že první mrdání s prsatou sousedkou jsem si opravdu užil.

První mrdání s prsatou sousedkou stálo za to…

A pak jsem jí ho tam musel zase narvat. Čúráka jsem měl jako z betonu!

Její jazýček hbitě čekal na špičku mého žaludu.

Nakonec jsem si jí vzal ještě ze předu. Vysílená orgasmem se vůbec nebránila.

Udržet ten objem nebylo vůbec lehké.

Mrdka ze mě stříkala jak z požární cisterny. Padl jsem na paní Kučerovou vysílením.