Na královnu všech zlatokopek Veroniku Kopřivovou se provalily její rajcovní fotky z kariéry striptérky. Tu dělala ještě před svou současnou „pozicí” u Jaromíra Jágra. Jsou to opravdu rajcovní a odvážné fotky, na kterých je vidět skoro vše. Téměř nahá Veronika Kopřivová v celé své kráse.

Nahá Veronika Kopřivová foto pro vás.


Mladá prdelka k nakousnutí se holt musí otáček. Kopřivová umí roztahovat nohy u tyče opravdu profesionálně. Jucháním koziček obšťastňovala tvrdě pracující Němce v Lipsku. V Prásku dokonce tvrdí, že už v té době si cílevědomě vydělávala na cestu do Ameriky za Džegrem. Pojďme si ale její příběh rozebrat hezky popořádku.

Je to vlastně malý zajíček ještě. Nová prcena Jaromíra Jágra.

Verča je holka ze severu. Narodila se v Teplicích – městě proslulém nedalekou silnicí E55. Bylo jenom chvíli po revoluci, psal se 22. Březen 1991. Město v neutěšeném stavu. Budoucnost žádná. Život na severu je těžký. Nelítostný. Možná až krutý.

Veronika chodila na učňák, kde se z ní po tvrdém studiu stala kadeřnice. Hned od začátku jí asi bylo jasné, že s takovou kvalifikací si vydělá tak maximálně na slanou vodu. Proto se s nadšením pustila do finančního poradenství. Asi nikdy nikomu nic dobrého neporadila, alespoň jí ale došlo, jak se dostat k prachům. Možná se tak trochu inspirovala od kurev z E55. Jak to přesně bylo, už se dnes nedozvíme.

Verunka se umí hezky plazit po kolenou.

Každopádně jí to dokonale docvaklo. Musí se nechat zbouchnout od nějakého pracháče. Jenže ti na pustém severu nejsou. Ono vlastně vůbec kde takového pracháče vzít? Možná se dívala na zprávy  TV Nova. Možná na to přišla i sama. No přeci JARDA JÁGR! Nahá Veronika Kopřivová to je ta cesta.

Touha byla tak silná, že se nechala zaměstnat právě jako striptérka. Nechala se ošahávat od vyjukaných teenagerů i slizkých důchodců. Lezla po kolenou a nakrucovala se. Tančila u tyče a oni jí za to strkali zmuchlané bankovky za kalhotky.

Verča Kopřivová má opravdu talent. Talent od přírody, samozřejmě.

Po této poctivé brigádě si koupila letenku a jela studovat na Floridu. WTF! Kadeřnice a studovat?! Cože? A ještě k tomu do Ameriky… No a pak shodou okolností jela studovat i do města Sunrise, což je vlastně úplná prdel kdesi ve středu Floridy. Nic tu není. Tedy kromě stadionu hokejového teamu Florida Panthers. No a tak se úplně náhodou potkala s Jardou.

A dál to všichni známe. Hotová lovestory. Láskyplný vztah. Verča + Jarda. Hokejový taťka konečně našel mamču. Veronika Kopřivová se stala celebritou a její obnažené fotky začaly zaplavovat internet. Nahá Veronika Kopřivová to je co může nabídnout. No a teď nás oblažuje svými moudry, jakože si nepřeje pozornost médií, zatímco postuje další infantility ze svého života na instagram.

Přejeme Veronice Kopřivové jenom to nejlepší. Třeba i to mimčo. To by byl teprve gól.

Skoro nahá Veronika Kopřivová v akci

No hezky umí roztáhnout nohy. Kundičku musí mít hodně úzkou.

Tanec u tyče je vlastně docela moderní. O obdivovatele neměla Veronika nikdy nouzi.