Tábory a školy v přírodě jsem měl vždycky rád. Rád se s vámi podělím i o nejhezčí zážitek – nahá učitelka ve sprše, který jsem si z nich odnesl. Ne a rozhodně nejde o to, že bych viděl jenom nějakou malou kundičku ve sprše. Tohle bylo mnohem lepší. Dokonce jsem si zašoustal.

Nahá paní učitelka Miliková ve sprše.


Stalo se to na poslední škole v přírodě. Naše paní učitelka Milíková jí pro nás uspořádala na konci deváté třídy. Už vlastně jako takovou rozlučku. Většina z nás už mířila na střední školy a měla celkem jasnou představu o budoucnosti. Za těch devět let jsme se ale sžili a i paní učitelka s oblibou říkala, že jsme nejlepší třída jakou kdy měla.

Společně jsme vyrazili do Železné rudy na Šumavě. Přes den to probíhalo tak nějak normálně, jak si asi dovedete představit. Chodili jsme po výletech, exkurzích, hráli hry. Večer na pokojích se chlastalo a věnovalo nevinnému laškování s holkama. Jenže zážitek, který jsem si z této školy v přírodě odvezl, zas tak nevinný nebyl.

Stále to byla kočka. Na poslední škole v přírodě se to stalo.

Měl jsem rád svůj klídek a tak jsem do sprchy chodil zásadně jako poslední. Vlastně až po večerce. Nikdo to ale nehlídal. Hned druhý den mě ale čekalo velmi nečekané překvapení. Koupeli se právě oddávala i paní učitelka. Hustý, nářez. Vůbec jsem v ten moment neřešil, kde se tam vzala. Stála tam jenom tak nahá a pečlivě se mydlila. Díky tekoucí vodě navíc vůbec nezaznamenala, že má společnost. Sprchy byly ostatně dost velké a vstupní dveře byly skované za dvěma stěnami. Nahá učitelka ve sprše, tak to rozhodně stálo za to.

Celé se to stalo na poslední škole v přírodě.

Zvědavě jsem vykukoval z poza rohu a prohlížel si paní učitelku. Rozhodně stála za hřích. Na svých 45 let vypadala skvěle. Hubená a dobře udržovaná. Středně dlouhé špinavé blond vlasy. A ten šibalský úsměv. Také její malé kozičky byly stále pevné a zadeček měl ten stále svůj krásný tvar. Důkazem jak moc se mi tato scéna líbila bylo, že asi po třech vteřinách jsem měl péro tvrdé jako kámen.

Neodhalen jsem dál pozoroval paní učitelku, jak se pečlivě mydlila. Nevynechala žádné zákoutí.  Nadýchané obláčky pěny pomalu sjížděli po jejím těle. Ruce se míhaly sem tam po bocích, bříšku až ke slabinám. Vzápětí jsem poznal, že se některým partiím věnuje možná až moc důkladně. Nebyla to náhoda.

I prdelku měla stále hezkou a pevnou. Její ruce nevynechaly žádnou štěrbinu.

Levou rukou se hladila v klíně. Hezky pomalu a jemně. Třela si svou mušličku a úsměv na její tváři se zvětšoval. Za chvilku jsme viděl, jak ohýbá prostředníček. Tření se zrychlovalo a prst začal kamsi mizet. Strkala si ho přímo do kundičky. Nejdřív jenom špičku, ale za chvíli to vypadalo, že by si tam nejraději nacpala celou ruku. Pak zvedla pravou nohu a hezky si jí zapřela o stěnu sprchy. To aby se mohla dostat ještě hlouběji.

Byla to nádherná jízda. Celý prostředníček mizel v její kundičce, jakoby nic. Vzdychala a vrněla jako kočka. Zavřené oči a obličej zkřivený extází prozrazoval, že teď už vůbec nevnímá okolí.

V očích měla vášeň.

Tu scénu jsem si opravdu užíval. Mlčky jsem jí pozoroval z poza rohu. Ani já už jsem nedokázal jenom tak tam stál. Vytáhl jsem péro a začal ho rytmicky honit. Tvrdě jsem sevřel svého čůráka, který teď stál jako ze žuly. Byl to ale skvělý pocit. Vzrušení a adrenalin v mých žilách, tomu dával úplně jiný rozměr. Paní učitelku Milíkovou jsem dobře znal, ale takhle rozhodně ne. Kolikrát to člověku v hlavě propleskne. Nesplnitelný sen vidět jí nahou. Teď to ale byla realita předemnou.

Jenže to nebylo ani to nejlepší z celého toho představení. Nenasytné paní učitelce totiž očividně ani to nestačilo. Po chvilce vytáhla ze své hygienické taštičky červené dildo. Pořádného macka. Červeného průhledného čůráka, který se nestihl ani pořádně rozkoukat a už mířil do její dírky. Tam kde byl ještě před chvílí její hbitý prostředníček teď ryl masivní umělý čůrák. Hezky si ve sprše podřepla a už si vychutnávala tu jízdu.

Čárečka úzká jak u malé školačky. Paní učitelka na to šla důkladně.

Z toho už jsem se málem stříkal. Pro jistotu jsem přestal honit a jenom si vychutnával ten voyerský pocit. Pro své pohodlí jsem ještě shodil tepláky. Jenže to jsem neměl dělat. Podlaha ve sprchách byla dost kluzká a mě podjela noha. Rozplácl jsem se tam široký jak dlouhý. Plesknutí a rána nemohlo zůstat bez povšimnutí. Byl jsem prozrazen!

Prstík rytmicky mizel v její lasturce.

Paní učitelka s samozřejmě lekla. Když ale viděla moje kalhoty na půl žerdi, tak se tomu hned zasmála. Hned pochopila o co jde. S humorem sobě vlastním mě pozvala k sobě: „Tak se pojď také omýt. Pro změnu bych mohla pozorovat zase já tebe.” Samozřejmě jsem hned šel. V hlavě jsem měl úplně vymeteno, ale ta erotická atmosféra mě pořád vzrušovala.

„Nechceš trochu pomoc s tím mytím? Já už jsem se tady sama nudila.”

Vzdychání bylo slyšet široko daleko. Nepřestávala si mastit svou kundičku.

Takový návrh od své paní učitelky, kterou máte od první třídy fakt nečekáte. Já jsem ale kývnutím dal najevo svůj souhlas. Jemné ruce naše třídní začali hladit mé tělo. Nejdřív jenom po zádech a ramenou, ale nezastavila se nikdy. V zápětí jsem cítil její ruce na zadku a posléze i na péru. Prohlížela si ho se slastnou oblibou. Když ho uchopila jistým stiskem, tak jsem pochopil, že tady nepůjde jenom o mytí.

Nemohl jsem jí odolat...

Nahá učitelka ve sprše

Paní učitelka si klekla na kolena. Už už jsem čekal, že mě začne kouřit, ale ona jenom honila rukou a péro si ohnula hezky do strany. Její lačné rtíky zamířili k mým koulím. Hezky je olizovala nahoru a dolu. Pak je začala i cumlat a hned i sát. Naprosto božský pocit. Vzrušení mnou úplně lomcovalo. Skoro jsem až vibroval. Měl jsem pocit, že se musím každou chvíli udělat, ale nějak jsem na to stále nemohl dosáhnout. Paní učitelka věděla jak na to. Postupně ubírala, aby mi prodloužila ty chvíle extáze až do nekonečna. Když ale v dalších kole zrychlila a začala ještě používat jazyk, tak už jsem to nevydržel. Začal jsem stříkat. Čůráka jsem měl položený přes její nos a čelo. První výstřiky by letěli snad pět metrů daleko, kdyby se nerozplácli o skleněnou stěnu sprchy. Následovala asi 20 nekonečných stahů, kdy mrdka tekla do jejich vlasů, ale i celém obličeji.

Nádherný orgasmus, který byl asi nejsilnějším v mém životě. Tohle prostě mělo svojí úroveň a já si to opravdu neskutečně užil. Nahá učitelka ve sprše mě opravdu dostala. Dokonce jsem se po chvilce pauzy dočkal i pokračování…

Paní Milíková byla opravdová dračice.