Nedávno to bylo deset let, co zemřela herečka Eva Jakoubková (1952 – 2005). Tato krásná žena z Ostravy se však nezaměnitelně vryla do naší paměti. Pojďme si jí připomenou alespoň pár krásnými záběry v rouše Eviném.

Nahá Eva Jakoubková.


Eva Jakoubková byla opravdu nesmírně talentovaná herečka. Svojí kariéru si musela tvrdě oddřít. Herectví vystudovala nejenom na brněnské konzervatoři, ale i na DAMU v Praze. Na začátku kariéry měla angažmá v divadle v Hradci Králové a poté dlouhou dobu hrála s pražským Činoherním klubem (1977–1992).

Hrála v mnoha filmech i seriálech. Známé jsou například její role v Tisícročná včele nebo v Láskách mezi kapkami deště.

Eva byla především herečkou křehkých a milých milovnic i naivek a mladých oslnivých dívek. Možná to trochu odráží i její osobní život. Ve kterém vystřídala hned několik stálých partnerů jako například režisér Evžen Sokolovský, herec Ilja Racek, manželem pak zpěvák Petr Novák. Na tehdejší poměry to tedy byla bouřlivačka, která by zřejmě plnila stránky bulváru.

Pojďte se pokochat krásou nahé herečky Evy Jakubíkové.

Evě Jakoubkové přirozeně nevadili ani nahé a milostné scény. Skoro by se až dalo říci, že se v nich sama vyžívala. Ostatně k tomu měla všechny předpoklady. Krásné pevné tělíčko s trojkami prsy. To muselo uhranout každého chlapa. Podmanivý úsměv a žádostivé oči. Zkrátka něco po čem sní každý chlap!

Pokud se i vy chcete pokochat krásnými fotkami nahé Evy Jakoubkové, tak přímo zde máte tu jedinečnou možnost. Pár jejich odhalených snímků jsme zde pro vás připravili jako ukázku. Pevně doufáme, že se nám podaří sehnat další snímky. Už jenom po tomhle je jistě nejeden čůrák v pozoru 🙂