Gabriela Soukalová je pěkně nebezpečná rošťanda. Dobře jí to střílí, rychle běhá a na své tělo by málem také potřebovala zbrojní pas. Díky tomu se stala jednou z nejúspěšnějších sportovkyní v tak těžkém sportu jako je biatlon. A navíc i jednou z neopěvovanějších sportovních krásek. Najít na internetu nějaké její odhalené fotky není vůbec těžké. Samozřejmě ne všechny jsou pravé.

Úspěšná česká biatlonistka Gabriela Soukalová.


Gabriela Soukalová se narodila 1. listopadu 1989 v Jabloneci nad Nisou. Do Jizerek a Krkonoš to tedy neměla vůbec daleko. Zimním sportům se navíc velmi intenzivně věnovali už její rodiče, tolik asi na vysvětlenou jak se krásná dívka dostane zrovna k biatlonu. Mladá Gabriela se od malička věnovala klasickému lyžování a k biatlonu přešla až v 9. třídě na základce.

Gabča se fotila nahá i se svým partnerem.

První sportovní úspěchy zažila v sezóně 2008/2009 na juniorském Mistrovství světa v Kanadě. Zatím ale zdaleka největší úspěchy dosáhla na zimních olympijských hrách v Soči, kde získala dvě stříbrné medaile. Z mistrovství světa má pak zatím tři medaile. Od každého kovu jednu: bronzovou za smíšenou štafetu v Novém městě na Moravě 2013, stříbrnou vytrvalostního závodu v Kontiolahti 2015 a konečně zlatou ze smíšené štafety v Kontiolahti 2015. A další úspěchy jistě v budoucnu ještě přijdou.

Tak to už je jiná kávička pánové. Nádherně k pomrdání.

Gabriela je jinak milá a krásná holka. Blondýnka s kadeřavými vlasy. Štíhlá vysportovaná postava je u ní vlastně samozřejmostí. Je to opravdu krásný kousek roštěnky. Jenom si šáhnout na její kozičky. Tu čest má zatím badmintonista Petr Koukal, který je také profesionálním sportovcem.

Gabriela Soukalová má velmi otevřený vztah k nahotě o čemž svědčí i to, že sama nahá už několikrát pózovala. A dokonce i se svým partnerem Koukalem, jak se můžete přesvědčit na druhé fotce. Jednalo se o kampaň „Ruce na prsa” a „STK pro chlapy”.

Soukalová o focení nahá prohlásila: „Myslela jsem si, že to bude mnohem těžší, ale asi se my sportovci všeobecně moc nestydíme, takže jsem s tím takový problém neměla.” Ohledně ohlasů na své odvážné snímky pak prohlásila: „Myslela jsem, že bude mnohem víc negativních reakcí, ale byla jsem překvapená, že ohlasy byly více méně jen pozitivní.” Takže je krásná biatlonista se svými odhalenými fotkami více, než spokojená.

Gabriela Soukalová je opravdu krásná sportovkyně.

Kromě prvních dvou originálních fotek u tohoto článku vám přinášíme i tři odvážnější fotomontáže. Na nich už je vidět úplně všechno. Ale řekněte sami pánové,… kdo by nechtěl odzbrojit Gabrielu Soukalovou a hezky jemně jí fouknout ptáka do kundičky. Určitě by to byl nádherný a nezapomenutelný sex!

Nahá biatlonistka Gabriela Soukalová

Jedna trochu méně zdařilá fotomontáž nahé Gabriely.