Barbora Strýcová je sympatická česká tenistka. Plzeňačka narozená v roce 1986 byla dlouho dobu ve stínu Petry Kvitové, ale i to se naštěstí mění. Barbora se zaměřuje hlavně na čtyřhru. Jinak je to ale krásná a sympatický osoba, která má rozhodně hodně co nabídnout. zajímá vás nahá Barbora Strýcová? Tak pokračujte dál.

Nahá Barbora Strýcová a tenis... nastavte penis :-)


Tenis hraje Barbora od malinka. Závodně pak od roku 2002, kdy se prosadila na Australian Open a stala se juniorskou mistryní světa. Ačkoliv je výborná ve dvouhře, tak se začala více zaměřovat na čtyřhru, kde také dosáhla většiny svých úspěchů. Na turnajích okruhu WTA vyhrála dvacet titulů ve čtyřhře a pouhý jeden ve dvouhře. Z olympiády v Rio de Janeiru 2016 si opět odvedla bronzovou medaili. Vrcholem její kariéry byla také dvojnásobná výhra ve FedCupu 2015 a 2016. Snad k tomuto výčtu přidá Barča i další úspěchy.

Barbora Strýcová je známá pro svou divokou povahu. Je bezprostřední a hodně živelná. Sama o sobě prohlásila:

„Nikdy nebudu svatoušek. A ani nechci být. Stydím se za to, když sprostě nadávám.”

Je to opravdu dračice. Barboře to hodně sluší.

Dovede se tvářit opravdu svůdně. Odbornice na čtyřhru.

V roce 2006 se Strýcová vdala za německého tenistu Jakuba Herm-Záhlavu, ale manželství se brzy rozpadlo. O deset let později se dala dohromady se zajímavým hercem a zpěvákem Davidem Krausem (syn moderátora a herce Jana Krause).

Barbora Strýcová na kurtu.

Barbora Strýcová nahá

Nahé fotky Barbora Strýcová bohužel žádné nemá. Stejně tak žádné porno doposud netočila. Co naplat. Takže si musíte vystačit s malou fotomontáží z prvního snímku. Vypadá takto Barbora pod svým upnutým dresem i ve skutečnosti? To si můžeme jenom představovat. Její šibalský úsměv ale prozrazuje, že to v posteli bude asi pěkná dračice. Krásná pevná prsa, vysportovaná prdelka. A kundička? O té si netroufáme ani spekulovat. Každopádně, kdybyste věděli o nějakých lepších fotkách Barbory Strýcové, tak za ně budeme opravdu velmi rádi.