Herečka Aneta Krejčíková patří mezi mladé herecké objevy. Narodila se 29. dubna 1991 v Praze a stala se známou hlavně díky seriálu Ulice, kde hraje roli Gábiny Pumrové. Krásné blondýnce její výstavní čtyřky kozy otvírají další obzory, takže postupně hraje také čím dál víc i ve filmech. A je to jenom dobře, protože Anetka se za svou nahotu nestydí! Nahá Aneta Krejčíková okouzlí i vás.

Nahá Aneta Krejčíková


Exkluzivně a jenom pro vás vám přinášíme provokativní fotky Anety Krejčíkové. Sympatické herečky se šibalským úsměvem. Navíc patří mezi ženy, které si nahé záběry rozhodně mohou dovolit. Její kozy čtyřky a pověst ženy, která je neváhá vytáhnout, jí totiž předchází. Aneta je sice slavná kvůli nudnému a nekonečnému seriálu Ulice, ale aktuálně se jí daří ve filmech i jinde.

Kundička Anetky už na vás čeká. Je k nevíře, že se proslavila v hraní v takové píčovině, jako je seriál Ulice.

Aktivně hraje už od roku 2006. Nejdříve střídala spíše vedlejší role nebo hrála v nekomerčních studentských filmech. Postupně to ale dotáhla i na áčkové snímky první velikosti. Právě v nich boduje i svými macatými přednostmi a sexappelem.

Nahá Aneta Krejčíková ve filmu Všiváci. Kozy má opravdu výstavní.

Možná právě proto, si jí vybral i režisér Roman Kašparovský do svého zajímavého snímku Všiváci. Tady si zahrála opravdu provokativní postelovou scénu s Jiřím Langmajerem. Charizmatickému herci jistě ráda roztáhla nožičky a neváhala i nám divákům ukázat své výstavní duby a vyholenou čárku v klíně. Langmajer si navíc užil i lízání sladké šlehačky přímo z jejich ňader. Prostě nádherná podívaná.

Mladá a krásná Aneta Krejčíková.

Máme pro vás obsáhlou galerii nahé Anety Krejčíkové. Samozřejmě nepopíráme, že velká část fotek jsou fejky vyrobené jejími fanoušky ve photoshopu, ale i tak jsou krásné. Navíc i ty pravé obrázky stojí za to. No a na vás už je jenom, abyste se pokusili uhádnout, který je který.

Nahá Aneta Krejčíková

Nahá Aneta Krejčíková stojí za to! Jistě by jí chtěl šukat každý chlap. Hezky zabořit hlavu mezi její kozy a pořádně se s nimi pomuckat. Pak pomalinku stahovat kalhotky a kochat se pohledem na její broskvičku. Hezky jí něžně jezdil ptákem po kundičce. Kroužit kolem vchodu do její jeskyňky. A pak jí ho tam hezky lehounce vrážet. Mrdačka z říše snů, ale Anetka by prostě stála za hřích.

No nechtěli byste je také pomuckat? Langmajer slízl všechnu šlehačku.