Rošťanda.cz

Provokatérka, která vás udělá

Kde koupit kondomy?

Otázka, která trápí hlavně malé šuliny. Přesto jsem se rozhodl nad ní trochu zamyslet a rozvést možnosti v krátkém článku. Kde koupit kondomy nejlépe a nejvýhodněji.

Kondom, šprcka, guma je jeden ze základních antikoncepčních prostředků. Obejde se bez něj jenom málokdo. Možná proto je tak široce dostupný. Dá se pořídit hned několika způsoby, z nichž každý má své pro a proti. Hlavně na začátku sexuálního života může být nákup kondomu určitým stigmatem, dokonce problémem, který však většinou rychle odezní.


Kde se nejlépe nakupují kondomy?

Největší problém kupování kondomů je samozřejmě pro panice. Ti můžou mít problém v zásadě se dvěma věci a to nízkým věkem a studem. Oboje jsou víceméně jenom umělé překážky. Není totiž určen žádný minimální věk od kdy si člověk může koupit kondom, takže to v zásadě může udělat i dítě. Stud by měl člověk také zahodit, protože se jedná přeci o něco naprosto přirozeného. A to prosím puberťáků, kteří vlastně ani nechtějí píchat, ale jenom si vyzkoušet jak se guma nasazuje a jaký je to pocit.

Pojďme si tedy rozebrat možnosti koupě kondomů čistě obecně. Kde je tedy můžete koupit?

V lékárně

Ve všech lékárnách se prodává i antikoncepce. Kondomy vám vydají jako jakoukoliv jinou pilulku dokonce vám zodpoví i případné dotazy. Nevýhodou je, že prakticky bez výjimek musíte o kondom požádat lékárníka či lékárnici. Pro někoho může být nepříjemné už jenom se zeptat a hlavně, když jsou okolo další lidé. Pro mladší jedince obvykle problém, my starší to neřešíme, i když tedy lékárna rozhodně nebývá TOP místem, kde by se nakupovaly kondomy.

Šprck je základní antikoncepce.

V obchodu

Velice oblíbená možnost. Kondomy se prodávají prakticky ve všech velkých obchodech, hlavně tedy supermarketech a hypermarketech. Pak také ve většině drogérií. Velmi často v trafikách a vlastně často i v těch absolutně nejmenších obchůdcích.

Nejlépe se nakupuje velkých obchodech typy hypermarket. Tady stačí jenom zavítat do oddělení drogérie. Obvykle je i celkem slušný výběr druhů a značek. Příjemná je také anonymita. Zboží hodíte na pás, pokladní ho projede a nikdo nic neřeší. Někde mají také samoobslužné pokladny, které ještě více nahrávají soukromí.

V menších obchodech typu supermarket bývají kondomy často přímo u pokladny. Hezky vkusně hned vedle žvýkaček a bonbónků pro děti. Caparti si to občas i pletou vy snad ne. Opět je to celkem pohodlná možnost nákupu, i když méně anonymní. Všichni přeci vidí po čem šaháte. Navíc je zde také omezenější výběr.

V nejmenších obchodech typu večerka si o šprcky opět musíte sami říci a navíc ne všude je budou mít, takže relativně nejméně komfortní možnost.

Na kupování kondomů vlastně není nic těžkého.

V automatu

Automaty na kondomy jsou poměrně vzácné a nedostupné. Je to rychlá a komfortní možnost, ale rozhodně se na ní nelze spoléhat. Nejčastěji jsou k vidění na diskotékách a různých klubech, vzácně na benzínkách a v centrech měst. Občas jsou k vidění také mobilní na festivalech, pokud se tam gumy nerozdávají přímo zadarmo.

Nejpohodlnější je nákup přes internet.

Přes internet

Asi nejlepší a nejkonformnější možnost. Odpadá zde veškerý stud i nepohoda. Kdykoliv a kdekoliv si můžete objednat balíček doslova našlapaný špckami. Věk je jenom těžko ověřitelný, takže je to možnost vhodná prakticky pro kohokoliv.

A kde nakupovat kondomy přes internet?

Možností je spoustu. Můžete si je třeba přihodit ke své objednávce na jednom z velkých eshopů jako je Alza.cz nebo Mall.cz. Ano i tady je mají!

Další možností je sáhnout mezi sexshopy, kterých jsou desítky. Já můžu doporučit například 4sex.cz nebo Ruzovyslon.cz. Většina obchodů balí zásilky opravdu velmi diskrétně, takže balíček může klidně převzít i vaše babička.

Dokonce existují i eshopy čistě specializované jenom na kondomy jako například Kondomshop.cz. Může se pochlubit velmi širokou nabídkou, velkými balíčky a nebo degustačními balíčky s mixy různých druhů kondomů.

Nářadí je připraveno a můžeme jít do ake.

Na dalších místech

Najdou se i další místa jako benzínky nebo přímo na baru v některých klubech. Koupit gumy můžete na hodně často i velmi nečekaných místech. Většinou se ale nejedná o tu nejlepší a nejvíce využívanou možnost, takže se spokojíme jenom s touto krátkou zmínkou.

« »

© 2017 Rošťanda.cz. Porno web nové generace.
Používáme kvalitní hosting od Wedos.cz.