Krásná herečka Jitka Čvančarová je vidět na každém kroku. Hraje ve filmech, seriálech, moderuje a dokonce i tancuje. Tuhle usměvavou brunetku s dlouhými vlasy jenom tak nepřehlédnete. Určitě jste si Jitku Čvančarovou představovali v plavkách, v tangách nebo rovnou nahou. A my vám s touto představou rádi pomůžeme.

Jitka Čvančarová nahá a její rajcovní foto. Krásná herečka Jitka Čvančarová nahá.


Jitka Čvančarová je herečka původem z Mělníka. Zajímavostí je, že na muzikálové herectví na brněnské Janáčkově akademii múzických umění se dala až po absolvování místní střední stavební školy. V Brně pak zůstala a mezi roky 2000 – 2008, kde hrála v Městském divadle. Přišla spousta menších roliček v populárních seriálech jako Četnické humoresky, Černí baroni nebo Ordinace v růžové zahradě. Zaujala i v televizi. V roce 2004 stala moderátorkou pořadu Autosalon.

Jitka Čvančarová je opravdu kus baby.

Jitka Čvančarová byla tak úspěšná, že si v roce 2008 mohla dovolit odejít z Brněnského divadla na volnou nohu. Od té doby hostuje v divadlech v Praze i Brně a točí a točí. Zahrála si v mnoha populárních filmech poslední doby jako například Probudím se včera (2012), Dědictví aneb Kurvaseneříká (2014) nebo Hodinový manžel  (2014). Také v seriálech má za sebou ambiciózní role, například v prvních českém seriálu HBO Až po uši (2014) nebo nedávném a velmi oblíbeném Doktorovi Martinovi, kde si zahrála společně s Miroslavem Donutilem.

I na fotomontáže Jitky Čvančarové se hezky dívá.

Z bulvárního hlediska není Jitka Čvančarová zrovna zas tak moc zajímavá. Možná v tom má svou roli i velké pracovní vytížení. V roce 2011 se vdala za tanečníka Petra Čadka a rok později se jim narodila holčička, která dostala jméno Elena Emilie. Bulvární novináři se občas rádi trefí do její váhy a nebo do údajného druhého těhotenství v roce 2016, ale to je asi tak vše.

Jenom jí tam vrazit čůráka... Jitka Čvančarová v tangách.

Jitka Čvančarová se nahoty nebojí. Nafotila už pár odvážných kalendářů, zahrála si erotické scény v divadle i televizi. Právě ze seriálů Až po uši pochází odvážné snímku dole u tohoto článku. Jednalo se dokonce o lesbický sex. Jinak si ve skutečnosti můžete Jitku Čvančarovou vychutnat maximálně tak v plavkách. Tak nahá, aby bylo vidět úplně vše, prostě zásadně nevystupuje.

Jedna trochu ostřejší.

To nám ale nebrání v tom se alespoň zasnít. Přímo zde vám tak přinášíme fotomontáže ze serveru Elf.cz. Jaké by to asi bylo pohrát si s obrovskými prsy Jitky Čvančarové. Stáhnout z ní tanga a pomuckat se s její prdelkou. Nacpat jí ptáka do vlhké mušličky. Určitě by to byl nádherný sex. Pojďte si to představit…

Nahá Jitka Čvančarová v seriálu Až po uši

Jitka Čvančarová v žhavé lesbické scéně.

Erotická scéna ze seriálu Až po uši od HBO.

Božská prdelka Jitky Čvančarové.