Aby dosáhla orgasmu, chtělo by se hned dodat. Prstění nebo také „fingering” je jednou z nejčastějších a nejoblíbenějších sexuálních praktik. Většina žen ho má velmi ráda, ale většina mužů ho svým partnerkám nedopřává, tak často jak by si zasloužily. V tomto článků vám nedáme žádný obsáhlý návod, ale prostě pár triků a tipů jak to udělat, aby si to žena opravdu maximálně užila.

Ženy prstění milují.


Prstění vypadá v základu jako opravdu hodně jednoduchá praktika. Ve zkratce se dá za prstění považovat jakkékoliv dráždění rukou partnera rozkrok partnerky. I tato sexuální praktika má svá specifika a je nutné ji provádět obzvláště citlivě a pečlivě. Ženy jsou samozřejmě různé a mají rozdílné chutě. To nejdůležitější co vám poradíme tady, ať se svou partnerkou mluvíte. Až dojde na intimní chvíle, tak pravděpodobně nebude mít zábrany svěřit se vám, co se jí nejvíc líbí.

Něžné dotyky jsou základem předehry. Ruka naknec stejně skončí v klíně.

Snad všechny ženy, ale milují masáž své broskvičky (nebo také vulvy, abychom byly anatomicky přesní). Je to také jedna ze základních technik, ženské masturbace, při které si partnerky vystačí v době vaší nepřítomnosti i bez vás. Při správném prstění je potřeba se věnovat celému stydkému pahorku. To znamená malým i velkým stydkým pyskům, štěrbince a poševní předsíni, pochvě a samozřejmě klitorisu! O ten tu bude především.

Zatímco my muži se při sexu uděláme snad vždycky, tak u žen to rozhodně tak neplatí. Jenom málo z nich je opravdu tak poševně vzrušivých, aby se udělaly při samotném sexu. Obvykle si tak potřebují pomoci rukou, pusou a nebo hračkami. Tento článek je o tom prvním, k dalším tématům se vrátíme příště.

Prstíček klouže hladce dovnitř a ven.

Takže jak to udělat, aby z toho žena měla opravdový požitek? Pokud prstěním začínáte, tak je důležité to udělat hezky něžně. Nejdříve svou partnerku hlaďte po celém těle. Ruka vám klouže zlehka nahoru a dolů, případně se krouživými pohyby pohybuje po partnerce. Začínejte v neutrálnějším zónách jako bříšku, krku a ramenou. Postupně ruku odvážně suňte výše nebo níže. Určitě je žádoucí si první zastávku udělat u prsou ženy. Něžně kružte po prsou, než dojedete k samotným bradavkám.

Později sjeďte rukou níže až do jejího podbříšku. Pohyby by měli být stále něžné a pomalé. Hlaďte jí rukou boky a stehna. Pomalu a neodbytně se suňte ke svému cíly. Pokud to jde, tak zaměstnejte i druhou ruku. Nejlépe hlazením úplně jiné části tělo. Postupně sjeďte až na její broskvičku, ale i tady buďte maximálně něžní. Spíše jenom klouzejte po povrchu. Nesnažte se hned zabořit jí ruce dovnitř. Doslova si hrajte s jejím klínem. Přejíždějte po konci jejich stehen a zabořujte ruku čím dál hlouběji směrem k jejímu zadečku.

Prstění se mohou věnovat i lesbické páry.

Vnímejte signály od ženy. Musíte jí naslouchat. Až bude dostatečně vzrušená, tak ucítíte jak vlhne. Hodně žen dokonce samovolně roztáhne nohy, aby usnadnili vaší práci. Stejně tak vás odmění slastným sténáním. To všechno jsou signály, že je připravená. Tak neváhejte a pusťte se do toho hlavního. Nejvíc se vám budou hodit prostřední prsty na ruce. Jenže s nimi přejíždějte po ženině klitorisu. Případně zajeďte s ukazováčkem do pochvy. Nejdříve jenom tak lehce na povrch, ale postupně zastrkujte prstíček níže. Zkoušejte měnit prstoklad a pozorujte, co právě vaší partnerce dělá dobře. Zvyšující či snižující hlasitost vzdychání vás povede.

Je to opravdu vzrušující. Tak už víte, co znamená vztyčený prostředníček?

Existují dvě základní techniky, které si vychutná snad skoro každá žena. Ta první spočívá v masáži klitorisu krouživými pohyby. Hezky ze shora sjíždějte po bříšku, až se dostanete k onomu kouzelnému knoflíčku jménem klitoris. Hladkými klouzavými pohyby sjíždějte stále níže, až se ho budete téměř dotýkat, ale zastavte těsně před ním. Pečlivě jenom masírujte. Teprve až bude vaše partnerka na vrcholu blaha, tak jí začněte přejíždět i přes klitoris. Buďte důrazní, ale netlačte. Tento orgán je opravdu citlivý. Pro vaší partnerku by to tak mohlo být i nepříjemné.

Druhá technika spočívá v zasouvání prstu do kundičky. Obvykle na to stačí použít jenom prostředníček, ale samozřejmě můžete přidat i ukazováček nebo u starších dam i prsteníček. Začněte opravdu malými až téměř neznatelnými pohyby. Něžně se pohybujte v poševní předsíni. Váš prst pomalu, ale rytmicky kmitá mezi klitorisem, aby se něžně zanořil asi centimetr do pochvy. Takto klidně začněte dráždit vaší partnerku. Postupně jak se bude rozpalovat, tak i vy zajíždějte čím dál tím hlouběji a čím dál tím víc i na klitoris. Toto prstění vlastně trochu připomíná běžnou soulož. Nakonec přejíždějte celý klitoris a prst zarážejte do své partnerky tak hluboko, jak to jenom půjde.

Při kvalitním prstění se udělá snad každá.

Důležitý je také oční kontakt. Většina žen má opravdu ráda hluboký a vášnivý pohled do očí.

Rozhodně vám můžeme doporučit i prstění partnerky během sexu. Vy si trochu odpočinete a nebo získáte energie na druhé kolo a mezitím můžete partnerku hezky udělat. Ať z toho také něco má. Velkou výhodou prstění během sexu je, že můžete navíc vynechat veškerou předehru. Partnerka už bude dost zrušená, takže můžete rovnou přeskočit na její oblíbenou techniku, nebo právě na jednu z těch dvou, kterou jsme vám zde doporučili.

Snad vám tento článek tedy poradil „Jak správně prstit holku”. Myslete na to, že pokud chcete mít opravdu kvalitní sexuální život, tak se nevěnujte jenom sobě, ale i svému partnerovi. On vám to pak stejnou měrou oplatí.