[acxp_adult_confirm]

Rošťanda.cz

Provokatérka, která vás udělá

Jak mrdat tlustou holku (video)

Šukání tlusťošek má svá specifika. Člověk se přitom sice víc nadře, na druhou stranu je to dvakrát tak „velká prdel”. Věřte nám, že takový sex si užijete. Hlavně pokud se vám dostane do rukou mladá krásná špekounka jako na tomto videu. Správný chlapi přeci dobře ví, že BBW jsou nejlepší!


Tlusťošky nebo-li odborně BBW, tedy velký krásný holky, mají spoustu výhod. Jednak mají všechno velké a jednak jsou krásně hebké a měkoučké. Zkrátka se do vás při píchání nezapichují žádné ostré kosti. Naopak hezky lehounce zasouváte jako na polštářku. Obvykle vás potěší nádherně velké a kulaté kozy. Hned mezi ně můžete strčit čůráka a hezky si je pomrdat. To s nějakou vychrtlinou jenom tak neuděláte. Leda by jí přifoukli tak třema kilama silikonu.

Jak mrdat tlustou holku? Ukázka zde :-)

Mrdání mezi prsa je vůbec trochu podceňovaná disciplína, přitom nic hezčího není. Ten pohled na vlnící se chlouby vaší partnerky je nádherný. Váš klacek mizí hezky mezi obřími melouny, aby se za chviličku vynořila alespoň jeho špička. Tlusťoška ho může krásně pozorovat a nebo dokonce připojit jazýček k dílu.

Trochu se počochnit s velkýma kozama je sen snad každého chlapa. Stačí strčit čůráka mezi velké melouny a už se jede!

Mrdat mezi prsa nejde každou buchtu.

A co teprve ty sedinky, prdelky, zadnice. Kdo si nezval nějakou tlustou buchtu ze zadu, tak prostě neví co je sex. To je teprve to správné mlaskání. Není problém jí ho tam zarazit až po koule. Velká prdel navíc odráží jak trampolína, takže každý zásun je až božsky jednoduchý. A hned to máte i s odrazem na další kolo. Prostě nádhera!

Mrdání ze zadu je s tlusťoškou úplně jiný level. Roztažené nožičky také skrývají mnohá potěšení.

Zlatým hřebem je kundička. Špíčky jí stáhnou do uzounké čárečky a to teprve nastává ta pravá hra na to, zda se podaří najít klitoris a nebo nepodaří. Každý správný chlap s dostatečně šikovným jazykem ho ale nakonec najde. Ale ta chvilka hledání plná napětí je dost rajcovní pro oba.

No není ta prdelka k nakousnutí?

Zkrátka a jasně, doufám že nedáte na diktát módních časopisů, které stejně píší jenom gayové a lesibičky a sem tam si dopřejete i nějakou tu tlusťošku. I to jsou přeci krásná a milá stvoření, které mají hodně co nabídnout. Pro inspiraci jsme vám zde připojili jedno luxusní video z Pornhubu, abyste se mohli pokochat tím, že mrdání takové tlusťošky může být opravdu labužo.

Tak snad už víte „ Jak mrdat tlustou holku ”. Dobře se bavte!

Na světě není nic lepšího :-P

« »

© 2017 Rošťanda.cz. Porno web nové generace.
Používáme kvalitní hosting od Wedos.cz.