V životě jsou šoustal spoustu buchtiček. Každá měla něco. Jestli ale na některou rád vzpomínám, tak je to ta, kterou jsem si musel koupit jako VIP štětku. Byla to pravá profesionálka. Na pytlíku se mi vyrajtovala tak, že jsem pak neměl chuť na mrdání snad týden. A to se mi obyčejně nestává!

Nina se ukázala jako opravdu prvotřídni VIP kurva.


S holkama jsem neměl nikdy problém. První kundičku jsem už klátil na základní škole ve školních šatnách. V pubertě jsem si vždy udržoval dobré kontakty alespoň na pět kamarádek. Na vysoký sice přišel čas i nějakých dlouhodobějších vztahů, ale sem tam jsem prostě musel zkrotit svého draka, alespoň nějakým orálkem u kamarádky. Občas samozřejmě přišlo i na nějaký ten šťouch.

Kouřila opravdu hluboko. Jazykem jezdila od žaludu až ke koulím.

Každopádně co se mého sexuálního života týká, tak sem si neměl na co stěžovat. Jak co do kvantity, tak do kvality. Mám rád experimentování. Šukal jsem zamindrákovaných vychrtlin až po veselou sedmdesátiletou kamarádku mojí babičky, které jsem pravidelně pomáhal s nošením nákupu. To byste nevěřila, jak babča uměla kouřit ptáka. Navíc jsem jí nemusel říkat, aby si dávala pozor na zuby. Ty na ní totiž čekali vedle postele ve skleničce.

Měla božské tělo.

Každopádně letos v létě to nějak přišlo, že jsem se rozešel s dlouholetou přítelkyní. Nějak jsem neměl nic na práci ale ani chuť hledat někoho jiného. Kamarád z firmy mi kdysi u skleničky vyprávěl o perfektním escort servisu, jehož služeb pravidelně využívá. Žádné špinavé ťapiny z ulice ale skutečně VIP. Profesionální kurvy, které by snad splnili i ty nejnáročnější ISO normy, kdyby v tomto oboru nějaké byly.

Konečně byly šaty dole. Nejdřív mě něžně provokovala.

Samozřejmě kontakt na takto luxusní služby nenajdete nikde v Anonci nebo na internetu. Jsou to služby jenom pro vyvolené. Musíte od nich buď sami dostat číslo a nebo vás musí někdo doporučit. Naštěstí kamarád Petr z firmy zafungoval. Zřejmě je tam váženější zákazník, než mi sám přiznal.

Nakonec nechala i mě hrát si s její buchtičkou.

Zavolal jsem si na ono číslo. Milá operátorka si se mnou hezky popovídala. Nenuceně. Skoro mi ani nedošlo, že i samotný rozhovor je součástí těchto diskrétních služeb. Lehounce ze mně sympatická slečna vymámila informace nejenom o mých preferencích ohledně mé dámské společnosti, ale i o mně samotném. Přeci jenom se tady nabízí ty nejlepší kněžky lásky, tak je v zájmu byznysu, aby zboží bylo co nejlépe chráněno.

Ten „moment”, kdy jsem jí sundaval kalhotky. Tohle jsem ještě nezažil. Něžně nasedla, ale já chtěl celou její kundičku.

„Cink, cink, cink!”, zazvonil zvonek u domovních dveří přesně v pět hodin. Přesně jak bylo domluveno. Ve dveřích stála nádherná brunetka. Měla velké kozy a nádherně dlouhé nohy. Elegantní černé šaty skrývali úplně ploché bříško a zbytek její krásy.

„Ahoj, jsem Nina, můžu dál?” Úplně mi vyschlo v krku. Ta nádherná bytost pronesla s úsměvem jenom pár slov a už jsem byl z ní hotový. Ladně shodila lodičky na vysokém podpatku a v klouzla do předsíně. Hned jsem byl u ní a ona na nic nečekala. Jemně se mi přitiskla k boku a pošeptala mu do ucha otázka: „Co budeme dělat fešáku?”

I když byla Nina kurva, tak si to také užívala.

Stál jsem tam jako opařený a nevěděl jak reagovat. Nina se ale ukázala jako opravdová profesionálka. Přitiskla se ještě blíž a polohlasem řekla: „Co kdybychom se přesunuli do ložnice. Většina si chce na začátek jenom podívat, ale když tě vidím, tak na tebe mám strašnou chuť.”

Další minuty mám jako v krásné mlze. Vím, že následovalo mnoho polibků. Mé ruce klouzali po jejím hebkém a hřejivém těla. A za nekonečně krátkou dobu už jsem ležel na posteli téměř nahý, zatímco ona se ke mně krásně lísala.

Při dobrém sexu jsou potřeba i ruce.

Na nic nečekala a stáhla mi trenky. Čůrák mi úplně vystřelil. Hezky rytmicky a něžně mě rozkuřovala. I když to nebylo moc potřeba. Péro jsem měl hezky tvrdé, hned od prvního okamžiku, kdy jsem jí uviděl ve dveřích. Při orálku se mi vyzývavým pohledem dívala do očí. Aby si o chviličku později strčila skoro celého mého stopořeného krasavce až hluboko do krku. Skoro se nemohla odtrhnout. V přestávkách, kdy si dávala čas na nádechy, pokračovala něžně rukou.

Když viděla, že skoro už stříkám tak zjemnila a jenom něžně mi přejížděla po celé délce penisu jazykem. Hezky od koulí až po žalud. Tak roztomile se usmívala, že jsem myslel, že se stejně udělám, ale Nina to měla hezky ve svých rukou.

Zvedla své nožky, abych se dostal hlouběji. Nohy držela hezky napnuté do praku.

Stále jsem ležel na zádech, ale to byl pouhý začátek tohoto divadla. Nina si klekla přímo nad moje boky. Svlékla si své černé šaty a nechala mě kochat se svým božským tělem. Prsa čtyřky. Neměl jsem pochyb. Opravdu skvostně symetrická a pevná. Stejně tak všechny její ostatní míry byly dokonalé. Její hebká růžolící se pokožka byla bez jediné skvrnky. Skutečně bez jediného mateřského znaménka.

Jedinou překážkou mezi mnou a její kundičkou byly malé černé kalhotky. Byly opravdu malinké. Už už ukazovaly téměř vše, aby zase to důležité zakryli. Nina si hrála s těmi pár proužky látky. Hbitými prstíky masírovala svou pinku hezky od shora dolů.

Šoustání na koníčka jí také šlo.

O chvíli později, když už jsem vzdychal vzrušením, tak přeci jenom úplně odhrnula kalhotky do strany. Vzala si do ruky mého čúráka a začala se s ním dráždit. Hezky se bořil mezí její stydké pysky. Ona ho ale nikdy nenechala vzniknout až dovnitř. Nakonec jsem mohl pokračovat sám. Náramně jsem si to užíval. Balancoval jsem na hraně její dírky, ale přeci jenom jsem si nedovolil zasunout. Kouzlo okamžiku.

Nina udělala na posteli elegantní otočku a otočila se ke mě svým božským zadečkem. Teprve teď se nadzvedla a dovolila, abych z ní sundal kalhotky.

Mohl jsem si laskat její kozičky. Přirážel jsem k ní jak parní lokomotiva.

Vzrušeně jsem očekával, že si mě osedlá na kovbojku obráceně ze zadu. Jenže to bylo jinak. Nina se hezky zaklonila a lehla si mírně pootočená na mou hruď. Mohl jsem tak obdivovat její prsa a rukou si hrát s jejím rozkrokem. Její dírka byla už tak blízko, že průnik mého čůráka byl nevyhnutelný.

Šlo to jako po másle. Nina už byla celá vlhká. Její pánev na mé, a už ke mě přirážela. Tuhle polohu v soukromí moc často nepraktikuju, protože čůrák nepronikne moc hluboko. Jenže Nina tak něžně dováděla na mém rozkroku, že jsem si užíval každý milimetr hloubky její kundičky. Byla to vlastně jenom pokračování celé té dlouhé předehry.

Mohl jsem jí držet za prsa a zatímco ona obstarávala veškerý pohyb.

Konečně jsem mohl tempo určovat já.

Zvedla nohy do vzduchu. Měla je otočené do praku hezky ke stropu. To mi umožnilo přirážet ještě hlouběji a násobit můj požitek. Do toho ještě mistrně zapojovala své ručky.

Honila si pipinku a nádherně vzdychala. Její ruka, ale rytmicky sjížděla až do rozkroku, kde se potkávala s mým penisem.

Nemohl jsem přestat. Vypadalo to, že se udělám hned při první poloze jako nějaký panic. Jenže Nina měla tohle dobrodružství stále pod kontrolou. Těsně před vyvrcholením mi nabídka, že se vyměníme a já rád souhlasil.

Byl to něžný a krásný sex. I kurva může během sexu s klientem mít několik orgasmů.

Nasedla si na mě tedy ze předu. Konečně jsem mohl přirážet a přitom se hezky laskat s jejími prsy. Vášnivě jsme se líbali. Ta aura tajemna, že jsme spolu prohodili sotva tři věty, a už tady šukáme jako o život, vzrušovala mě i jí. Znovu jsem málem stříkal, ale ta rošťanda mi to stále nechtěla dovolit.

Hezky si lehla do mých saténových peřin a roztáhla nohy. Víc už jsem k pobízení nepotřeboval. Dorážel jsem na ní jak píst parní lokomotivy. Špička mého žaludu dorážela na její dělohu a oba dva jsme byly v sedmém nebi.

Postříkal jsem jí doslova záplavou mrdky.

Nina si přitom sama roztahovala kundičku prsty, takže jsem si mohl prohlédnout každý její záhyb. To už jsem nemohl vydržet. Chtěl jsem vytáhnout čůráka, abych ještě prodloužil svou rozkoš, ale bylo pozdě. Už jsem stříkal. Na její krásnou opálenou pleť začaly dopadat cákance mého spermatu. Byl to opravdu nádherný pocit. Postříkal jsem jí prsa, bříško i kundičku.

Při našem milování jakoby se zastavil čas.

Nina to celé se zájmem pozorovala. Když bylo po té nekonečně krátké, ale nekonečně krásné chvíli, tak se ke mě přitiskla. Ještě dlouho jsme se líbali spočinutí v dlouhé obětí. Byl to opravdu fenomenální zážitek. A i když jsem jí pak šoustal ještě několikrát, tak už nikdy se to nevyrovnalo našemu poprvé. Těch deset táců si za ten výkon rozhodně zasloužila.

To je tedy můj příběh o tom, jak jsem mrdal VIP kurvu.