Nejlepší holka na mrdání je taková, kterou je za co vzít. Ať už to jsou pořádný kozy nebo zadek a nebo nejlépe obojí. Nabodávat se na kostičky těch dnešních vychrtlin není úplně ono. Nejenom já to jistě mám rád, když to pořádně plácá a mlaská.

Holka krev a mlíko mrdá jako o život!


Dnes jsme pro vás připravili krásnou sérii slečny Simony (21 let) z Pardubic, která si to rozdala s kamarádem Radkem (23 let). Společně nám předvedli show, na kterou se jenom tak nezapomíná.

Simoně je krásných 21 let. A není to žádná nezkušená holčička.

Simona je moc hezká slečna. Na svůj věk přiměřeně zkušená. Přiznává, že zatím měla v postýlce míň než deset kluků, i když úsměv na její tváři prozrazuje, že to možná bylo i o něco víc. Ale kuřbu dneska za sex stejně bere málokdo a sama Simonka se považuje vlastně za docela hodnou a cudnou slečnu. O panenství ostatně přišla teprve v šestnácti letech.

Sex má hodně ráda.

Kromě přítele Petra si Simonka vydržuje ještě kamaráda Radka, kterého má právě čistě a jenom na šoustání. Tihle dva to spolu s přestávkami táhnou už tři roky a tak je vidět, že jsou opravdu neuvěřitelně sehraní.

A nemůže začít jinak, než luxusní kuřbičkou. Hlavně pořádně sát! Kamarád Radek je v sedmén nebi!

Už jenom samotný orálek je u nich rituál, který si vychutnávají dlouhé minuty. Na našem focení byla sice aktivnější Simonka, ale je pravda, že i ona si ráda nechá od Radka strčit lačný jazýček do své mušličky.

Zásun do vlké kundičky je ještě lepší.

To co ale následovalo,… to předčilo všechny naše očekávání. Jako první polohu zkusil náš pár na koníčka. Simona je opravdu zkušená kovbojka, a hned rozdováděla Radka i sebe pořádným klusem. Ten však nezůstal jenom tak pasivní a iniciativně objal rukama celé její půlky. Mohl tak krotit Simonino nadšení a vychutnávat si každý moment.

Simonka to na koníčku umí.

Simona se při koníčkovi vždycky pořádně rozpálí. To dokazuje nejenom její vlhká a nádherně kluzká kundička, ale také skoro až zuřivý výraz v jinak mírumilovném obličeji.

Luxusní prdelka za 10 bodů z 10. Při mrdání na končíka měla zuřivost v očích.

Radek už se málem udělal a tak byl nucen převzít otěže do svých rukou. Simonku si hezky postavil na všechny čtyři na okraj postele. Sám si stoupnul hezky na zem vedle ní, aby mohl ve stoje hezky přirážet, jak jen bude libo. A stál nejenom on, ale i jeho čůrák, takže bylo jasné, že teď si Simi vychutná podle svých představ.

Radek měl co dělat, aby nestříkal předčasně! Mrdal jí ve svém tempu, jen to mlaskalo. Ta prdel by si zasloužila vystavit v muzeu.

Simona má naprosto božskou prdel! Mrdat jí je opravdu jedna radost. A jak ta čubička sténala. Jestli se neudělala, tak k tomu určitě neměla moc daleko.

Když chtěl Radek skončit, tak se to Simonce moc nelíbilo. Lačně špulila svou prdelka i s vlhkou broskvičkou, aby ho nalákala k dalšímu pokračování.

Simona vábí Radka na svou kundičku.

Radek se místo toho ale pohodlně natáhl na postel a nechal Simonku, aby si na něj vlezla. „Teď se můžeš kovbojko ukázat obráceně”, řekl. Radek si mohl dál vychutnávat pohled na ten skvostný zadeček, zatímco veškeré iniciativy se ujala Simonka. Nasedala na jeho čůráka neustále a hluboko. Až se jí z toho zatajoval dech. Koukala jak jí klacek mizí hluboko v dírce a byla z toho k uvytržení.

Simona to umí i jako obrácená kovbojka. Radek neodolal jí kočírovak za cecky.

Na orgasmus nemusela Simonka dlouho čekat. Nádherné brnění a pocit extáze zaplavil celé její tělo. už nedovedla pokračovat a tak se jenom tak rozplácla do postele. Radek to vidět a nečekal. Hezky jí roztáhl nohy a jal se i svého uspokojování. Přirážel důrazně, ale něžně. Zdálo se, že z toho má vrcholné potěšení nejenom on, ale i samotná Simona, jejichž tělo bylo po orgasmu opravdu velmi citlivé.

Simonka si užívá svůj odpracovaný orgasmus.

Když viděl, že Simonka procitá z mrákot, tak jí vyzval, ať si lekne. Miloval, když mu líže koule a tak si tuto třešničku na dortu nechal na závěr. Kristýnka lízala a sála svým hbitým jazýčkem. Sem tam si pomohla rukou. Jindy zase přejela po celém penisu až na špičku žaludu. Radek byl na vrcholu blaha. Už, už, užžž,… stříkal.

Na tento moment jeho partnerka čekala a do široka otevřela svá ústa. Ani kapička drahocenné mrdky nepřišla nazmar!

Holka krev a mlíko mrdá jako o život a umí to!

Na závěr si Radek ještě nechal hezky olízat koule. Jen co začal stříkat Simonka sama roztáhla pusinku, aby pochytala co nejvíc jeho sperma.