Vánoce jsou časem klidu, míru a lásky. A jak toto heslo naplnit lépe, než si krásně zašukat. Není nic lepšího, než si o chladný zimní večer najít malou chvilku a věnovat jí svému milému partnerovi. Můžete rovnou vyzkoušet nějakou erotickou hračku, kterou mu předtím nadělíte pod stromeček. Jenže co nadělit? My pro vás máme pár tipů na erotické dárky na Vánoce.

Pro ženu: Vibrátor

Vibrátor jako dárek nikdy nezklame! Je jedno jestli to bude první kousek a nebo už má partnerka celou sbírku. Tenhle neúnavný milenec dokáže v postýlce opravdové divy. S výběrem nejlepšího vibrátoru vám poradí tento článek. Z naší zkušenosti vám ale můžeme rovnou doporučit Vibe Therapy Prime Median (17 cm) a Vibe Therapy KamaSutra (23 cm). Jsou to velmi kvalitní pomocníci střední velikosti. Mají elegantní prémiový vzhled. Oba vibrátory jsou tiché a snadno udržovatelné. Nepůsobí nikterak vulgárně a přitom si s nimi užijete ten nejdivočejší sex. Navíc poměr cena / výkon je skutečně příznivý.


Erotické dárky na Vánoce - Třeba vibrátor Vibe Therapy Meridian.

Pokud hledáte ještě něco exkluzivnějšího tak můžete sáhnout rovněž po Fun Factory Tiger G5. Nejlépe v zajímavé a exkluzivní tyrkysové barvě. To je opravdu špičkový vibrátor. Zaručeně uspokojí i ty nejnáruživější.

Luxusní vibrátor Fun Factory Tiger G5.

Fun Factory Tiger G5 v akci. Hezký vánoční dárek, který opravdu ocení.

Pro muže: Masturbátor

Honítka nebo-li masturbátory nejsou dnes už ničím neobvyklým. Snadno je zařadíme mezi typické erotické dárky na Vánoce. Je to pomůcka, kterou chlap ocení v páru i o samotě. Vždycky! Muži potřebují sex a nebo masturbaci častěji a tohle je vítaný pomocník, jak si to dopřát hezky „na pána”. Masturbátor je stále připravená kundička po ruce. A to se prostě hodí.

Pokud hledáte něco levnějšího, tak vám můžeme doporučit skvělý Tenga Air Cushion. Tahle japonská firma umí dělat skvělé honítka a má v tom opravdu velké zkušenosti.

Osvědčený masturbátor Fleshlight Vibro Touch.

Pokud neváháte utratit o pár kaček víc, tak určitě sáhněte po výrobcích od Fleshlight. Dělají nejlepší umělé vagíny na světě. Krásně úzké, růžovoučké a přitom měkoučké. Určitě vám můžeme doporučit model masturbátor Fleshlight Vibro Touch. Je to vlastně základní model, který má rozšířené možnosti vibrací. Jinak jsou také skvělé vagíny odlité podle slavných pornohereček. Ty určitě potěší zejména zkušené muže, nebo ty co už nějakou podobnou hračku mají. Co takhle Fleshlight Tera Patrick Lotus s krásně vytahanými stydkými pysky. Je opravdu sexy!

Pro pár: Spousta možností!

Vybrat dárek pro pár je opravdu snadné. Těch možností je spousta. Jestli něco potěší oba dva, tak je to určitě svůdné erotické prádlo. Nejlépe v setu s nějakými hezkými punčoškami. Sáhnout ale můžete i rovnou po erotickém kostýmu. Můžete si zahrát třeba na sestřičku a doktora. A ono vůbec erotické hry jsou také dobrou volbou.

V posteli se dá užít opravdu spousta zábavy.

Pro páry, které touží experimentovat a mají větší rozpočet se může hodit také párový vibrátor. Ten se vkládá do kundičky a přitom umožňuje běžnou soulož, takže si vibrace užijí oba dva. Nejznámější a nejlepší párové vibrátory dělá We-Vibe. Jsou to opravdu hezké mašinky, které se dají ovládat i pomocí mobilního telefonu, takže si na své přijdou i geekové a milovníci technologií.

Erotické dárky na Vánoce

Snad jste byli i vy hodní a Ježíšek vám nadělí jednu z těchto krásných hraček. Pokud máte vlastní tip, tak budeme rádi pokud se o něj podělíte v komentářích.