Crystal Clear Dong je opravdu hodně provokativní dildo. Má realistické tvary mužského penisu a přitom je naprosto průhledné. Díky tomu si s ním užijete opravdu perverzní zábavu. Zaujme i přísavka, která umožňuje umístit dildo třeba přímo na podlahu nebo na šatní skříň. A neposedná jízda může začít. My jsme tuto krásnou hračku vyzkoušeli za vás.

Dildo Crystal Clear Dong recenze


Crystal Clear Dong je na první pohled opravdu masivní čůrák. Je dlouhý 19 centimetrů a široký kolem 3,5 až 4cm. Určitě vás zaujme realistické tvarování s hezkým oblým žaludem a vystouplými žílami. Součástí dilda je rovněž i hezky vyvedený šourek. Pod ním se nachází přísavka, díky které si dildo můžete snadno připevnit k hladkým povrchům.Materiál dilda je kvalitní a naprosto zdravotně nezávadné PVC, které je přiměřeně pružné a hlavně naprosto čiré. Crystal Clear Dong si bez starostí můžete vzít i do vody a stejně tak údržba je maximálně jednoduchá. Stačí jenom opláchnout v horké vodě.

Balení dilda Crystal Clear Dong.

Celkový dojem

Transparentní dilda v sobě mají něco vzrušujícího. Ačkoliv nejsou stejně vidět žádné detaily, tak při proniknutí do kundičky vytváří opravdu zajímavé efekty. Když vezmete Crystal Clear Dong do ruky, tak hned ucítíte, že máte v ruce pořádného samce. Někdo výrazné žilkování a reálnost miluje, jiný dává přednost eleganci. Mě se líbí to první a myslím, že dildo je opravdu kvalitně zpracované. Je přiměřeně ohebné (ani moc, ani málo) a vydrží tak jistě i celkem drsné sexuální hrátky. Materiál je speciální gelové PVC, které bylo navrženo přímo na tento účel.

Crystal Clear Dong je opravdu hezká sexuální hračka.

Dildo se používá vždy zásadně s gelem. Anatomický tvar zajišťuje příjemnou stimulaci a pak už záleží jenom na šikovnosti partnera. Obrovskou výhodou dilda obecně je snadné zacházení.

Nádherná špička dilda. Clear Dong je vyroben z měkkého PVC.Praktická zkušenost s Crystal Clear Dong

Crystal Clear Dong není hračka na žádné romantické šukání. A tak jsem přítelkyni navlékl do korzetu, hezky staženého až lezly cecky ven. Pak jsem jí přikázal, aby si klekla na všechny čtyři. Dildo jsem hezky namazal a už jí ho cpal ze zadu do kundičky. Očividně se jí to líbilo. Hezky jsem přirážel tvrdě až po umělý šourek. Kochal jsem se její roztaženou kundičkou a masíroval jí k extázi. Když jí měla tak hezky vyšpulenou, tak jsem neodolal, a foukl jí tam i mého vlastního ptáka. Dildem jsem začal dráždit její zadeček. No co vám budu povídat. Netrvalo dlouho a oba jsme se postupně udělali.

Dildo Crystal Clear Dong v akci.

Dildo Crystal Clear Dong se nám opravdu líbí. Rozhodně bude mít v našem šuplíku trvalé místo. Je to opravdu jednoduchá a přitom kvalitní sexuální hračka. Přítelkyni se zalíbil na stimulaci vagíny i klitorisu, s čímž jí vždycky rád osobně pomáhám. Zpracování není co vytknout a věřím, že při vhodném zacházení si s ním užijeme dlouhé roky zábavy.

Můžete jí ho vrazit klidně i do prdelky.

Hodnocení Crystal Clear Dong

Hodnocení Crystal Clear Dong
9.4

Kvalita

9/10

Vzhled

9/10

Funkčnost

10/10

Praktičnost a údžba

10/10

Cena

9/10

Klady

  • Zajímavý design
  • Průhledný
  • Měkký
  • S přísavkou
  • Výhodná cena

Zápory

  • Je jenom tak šikovný, jako ruce, které ho ovládají.