Holky milují lízání své broskvičky. Mají to opravdu rádi hodně a často. Muži s mrštným jazýčkem tak mají v sexu z poloviny vystaráno. Pří lízání se totiž udělá skoro každá, což u žen rozhodně není pravidlem. Proto jsme připravili pár typů pro muže jak provádět a užít si ženský orální sex (cunnilingus). Otázka tedy zní jak lízat?

Má pro vás 10 tipů jak lízat holku

1. Trpělivost – s lízáním holky je potřeba trošičku počkat. Zatímco orál u pánů je dnes standardní sexuální předehra, tak ženy to tak nemají. Proto aby si lízání holky užily potřebují důvěru ke svému partnerovi. Potřebují ho trochu znát. Jenom tak mu můžou věřit a skutečně se uvolnit. Ženy jsou marnivé, často mají menší sebedůvěrou ohledně svého těla, takže potřebují větší jistotu. Takže ze začátku si raději párkrát zašukejte klasiku, zkuste mazlení, prstění a dejte tomu aspoň měsíc čas. Věřte, že vám nic neuteče.


10 zaručených tipů jak lízat holku

2. Hygiena – u orálu i toho dámského vždycky platí hygiena na prvním místě. Myjte se důkladně (všude) a co nejkratší dobu před sexem. Je to příjemnější pro oba a ženě to zvedne sebedůvěru. Nemusí mít obavy z nepříjemných pachů nebo, že nebude partnerovi chutnat. Navíc při samotném lízání se člověk i tak celkem vydatně zadělá poševními sekrety (když to klape).

Dámský orál mají rádi i pánové. Základ je používat i ruce a prsty.

3. Vyholení – při lízání kundičky je fajn, pokud je holka čerstvě vyholená. Pro muže je to příjemné a stejně tak je to výhodné i hlediska hygieny. Nejhorší je 3-4 denní strniště, které při divokém orálním sexu trochu píchá. Delší chloupky tolik nevadí, protože jsou pružné. Naopak velký bobr je problém, protože se v něm hůře hledá to důležité a navíc po něm má žena v klíně pěkný bordel.

No není to božský pohled?

4. Jemně – začněte jemně a pozvolna. Líbejte partnerku na bříšku, na stehnech. Přejíždějte jazykem zlehka po její čárce. Nejste horník na šichtě, tak jí rozhodně necpěte celý jazyk rovnou do kundy. Nejdřív jí musíte hezky zlehka, pomalu a romanticky rozehřát.

5. Používejte ruce – ruce jsou základ, na který se občas při orálu zapomíná. Ze začátku jí hlaďte po bříšku a vnitřní straně stehen. Později si jí klidně chyťte za zadeček nebo boky. A až budete v nejlepším, tak jí masírujte prsa nebo se věnujte přímo jejímu ohambí.

Dáma může také pomoci.

6. Nespěchejte – základem dobrého sexu je nespěchat. Čas pro vás teď neexistuje. Jedinou metou je spokojenost vaší partnery a tím i vás. Snažte se sledovat jak reaguje na různé podměty. Měňte tempo a dopřejte jí to nejlepší. Holky často potřebují delší stimulaci, takže se tuhle prácičku prostě nesmí váš jazyk odfláknout.

7. Dívejte se jí do očí – ženy milují hluboký pohled do očí. Když se opravdu uvolní, tak vás budou při vaší práci sledovat. Dopřejte jim pohled nejenom na kmitající jazyček na její jeskyňce, ale i hluboký pohled do oči. Ten jí dostane opravdu do kolem. V ten moment jste otrokem její slasti. To má ráda každá.

8. Použijte celá ústa – při lízání je důležité používat celá ústa. Nejenom špičku jazyku. To umožní větší stimulaci vaší partnerky a vy si třeba i trochu odpočinete. Zkuste si třeba mírně vyplazený jazyk zapřít o spodní čelist, při dlouhém lízání si tak odpočinete. Stejně tak třeba zkuste sát klitoris.

Pořádné lízání má ráda každá.

Jeden vášnivý pohled do očí udělá mnoho. Hlavně pečlivě a nepospíchat. Píchat budete. To nebojte!

9. Použijte prsty – prsty jsou vždycky po ruce, tak je používejte. Až bude vaše partnerka pořádně rozparáděná, tak jí je může strčit do mušličky. Nejdříve jeden, pak dva, tři,… a pokračujte dokud je jí to příjemné. Stejně tak si můžete její broskvičku hezky roztáhnout dvěma prsty, ať se lépe dostanete ke klitorisu nebo hlouběji do kundičky. U zkušených párů může prstíček zamířit i do análu.

10. Žádné univerzální rady neexistují – snažte se vcítit do role své partnerky. Tady jsme vám prozradili několik dobrých tipů ozkoušených v praxi, ale pravdou je, že každá žena je jiné. Musíte jí nejdříve poznat a objevovat. Důležité je proto nebát se komunikovat. Ptát se jí na to co se jí líbí. Vnímat její vzdechy i vztahy pánevního svalstva. Musíte být otevření a chtít jí dopřát to nejlepší. Jenom tak se vám opravdu otevře a lízání si opravdu užije. A když si bude orál užívat ona, tak pak i vy.

Na konci jí čeká skvostný orgasmus.

Tak snad se vám podaří vaší partnerku hezky vylízat. A pokud naše rady nezabrali, tak si z toho nic nedělejte. Pravděpodobně už vaše partnerka je úplně vylízaná